bugün

güzel kızı gösterip çirkini vermek gibi bir numara çıkacak bu işin altından. ahan da buraya yazdım !
(bkz: ölümü gösterip sıtmaya razı etmek)
görsel

Tam olarak budur!
Üçü de birbirinden beter trio. Bunların kendini nimetten sayması da ilginç.
(bkz: kaybedenler kulübü)
Üçünün de ismi a harfi ile başlıyor, arkasına bir k harfi eklersek eskiyi aratmazlar, bir bok olmayacak üç kişi, azalarak bitin lütfen, çünkü size ihtiyacı yok bu ülkenin.
Bermuda şeytan üçgeni
kovulmuş bakan, kovulmuş başbakan, aleyhine cumhuriyet mitingleri düzenlenen eski cumhurbaşkanı.

oy vermeye eli giden cehapeli kardeşlerim buyursun sandığa.
Reyizin çöküşüne katkıda bulunacak üçlü, reisten 3-5 puan kapsalar yeterli. Bunun dışında bu üçlüye anlam yüklemek ahmaklık olur. Hepimiz gördük ülkenin anası sikilirken bunlar saçını tarıyordu, bizi kandırma ihtimalleri zaten yok, malum kitleden ne kopartırlarsa artık.
Al birini vur ötekine...
anap'tan sonra amerikan projesi akape, akape'den sonra da bu yiyicilerin açmak istediği amerikan projesi parti. her yeni gelen din sömürücü parti öncekinden daha tehlikeli.

türk milleti akıllanmalı ve din siyaseti yapan bu hainlere asla oy vermemeli.
Bu günün sorunları dünün çözümlerinden kaynaklanır anlamında sözü eden Peter senge akla gelince; babacan Davutoğlu gül gibi isimlerden medet ummak; problemleriniz üzerinde kuluçkaya yatarsanız ki bugün bu ortamın yaratıcıları arasında bu insanlarda var ve siz bu kuluçkaya yatmada problemlemler ileride her biri mükemmel sorunlar olan civcivler olarak çıkaracaktır.

Karşılaşılan önemli yaşam sorunları, o sorunları ortaya çıkaran düşünce düzeyinde çözülemez.
M.B.Forbes
kirlenen gömlekler çıkarılıp yerine tertemiz, bembeyaz, akça pakça gömlekler giyilir. ta ki tekrar kirlendikleri güne kadar.
Bir ara chp nin umuduydu gül ee denize düşen misali isterse şeriatçı olsun farketmez.
(bkz: 3a partisi)
rte'den daha tehlikelidirler.
(bkz: Mahsun ibo Alişan izzet Özcan)
Aynı kafa olduğunu kabul etmezle beraber...

Dünya ile barışıp, ekonominin düzelmesi
adına bu oluşum umarım gerçekleşir.

1 adamın oyuncağı olduk, yeter artık!
https://twitter.com/Ajans...tatus/1146490060918984704
yeni parti falan filan.

ak parti zaten gerileme dönemine girmiş.
yeni bir muhafazakar parti neden?

sonunda ne olacak söyleyeyim.
haydi gelin barışalım, hataları telafi edelim, yeni türkiye'yi birlikte inşaa edelim, hayın millet ittifakı.

eğer ak parti + bir ivme kazanan yeni parti çoğunluğu elde edebildiği takdirde cumhur ittifakı'nda bir nevi gönülsüz bağlı oldukları mhp'ye yol bile verilebilir.

ben danışıklı dövüş olduğunu düşünüyorum haberlerin.
Ali babacan yıllarca neden o partinin içinde durdu, şu zamana kadar iyisiyle kötüsüyle tüm olaylara göz yumdu da şimdi bi anda canına mı tak etti, doğru yolu buldu da mı ayrılıp yeni parti hevesine girdi düşüncesini akıllara getirenlerdir.

Ahanda buraya yazıyorum, kaybedilen akp oylarıyla ola ki meclise girebilirlerse, simdi ki stepne mhp nin yerini alarak akp yı daha da aklayacaklardır.
Bunlardan medet uman akpartiden şikayet etmesin. Ayni bokun laciverti.
(bkz: akp sonrası türk siyaseti)
en az rte kadar ülkenin bugünlerinde payları olan şahıslardır.