bugün

şansıma talihime sövdüren zengin kişisidir. haber sunmasına hayran kaldığım, akıcı okuyuşu ve düzgün türkçesiyle medyada daha fazla görmek istediğim bir nevi richie richdir.
bir açıklamasında ;

''küçükken mahallede yağmur yağınca çamurdan ev yapardım, arkadaşlarım aralarına almazlardı beni. tek başıma minareler, gökdelenler dikerdim. kıskanırdı arkadaşlarım, gece gelip yıkarlardı binalarımı. çok öfkelenirdim, şimdi acısını çıkarıyorum, güçleri varsa gelsinler yıksınlar binalarımı, hodri meydan!''

demiştir.
röpteşambırı da var mı acaba diye iyice merak ettiğim görgüsüz zengindir , kendileri.
sempatik ve içten görünümlü iş adamı .
' yaptım olacak ' sözüyle gönüllere taht kurmuştur .
Geçen günlerde, bir tv programında cebinden destelerle para çıkardığı an; görgüsüzlüğün bu kadarı dedirtmiş kişidir. Herkesin parası kendisine Alicim demek istiyorum burdan kendilerine.
1 milyon dolar vermeyi kabul ettiği halde paris hiltonun yüzüne bakmadığı eleman.
ne yaparsa olacakmış gibi gelen i(n)ş(aat) adamı.
parasıyla çene yoran zengin.
cebindeki parasıyla zengin, olmayan beyniyle fakirdir.**
"paraya para demiyor" diye tabir edilen insanlardan birisidir ya da "zenginin malı züğürdün ağzını yorarmış" deyimi ile insanların konuştuğu kişidir.

(bkz: görmemişin çocuğu olmuş tutmuş çükünü koparmış)
(bkz: i made will be)
"Yetkim olsa mimarlar odası ve STK'ları kapatırım. Çünkü en kötü plan bile plansızlıktan iyidir. Maalesef bizde STK'lar her yapılan şeye itiraz ediyor."

diyerek son bombasını patlatmış müteahhit.

eee hazır diplomasiyi ihh'ye, dahiliyeyi deniz feneri'ne, adliye'yi samanyolu tv'ye devretmişken, bayındırlık'ı da ali ağaoğlu'na devrettik mi ileri demokrasi'nin tadından yenmez...
oğlu balıkesir de askerlik yapmış orada bile torpil yaptıran adamdır.
dünyayı verseler şu adamla öpüşmem, öpüşüp bir de gazetelere ilan olanları bilemiyorum ya.

http://galeri.uludagsozlu...-a%C4%9Fao%C4%9Flu-72342/
galiba donald trump'a özeniyor, hep gündemde olması gazetelere dev reklamlar vermesi onun gibi olmak isteğinin göstergesidir.
yaptığı, sitelere öyle bir güvenlik sistemi getirmiştir ki, girişte geldiğiniz mutlaka ev sahibine haber verilir. bu suretle supriz doğumgünü partileri yapmak imkansızlaşır.
34 aga 61 nolu plakayı almak için bu plakanın sahibi bayana 2 milyon dolar verip olumsuz yanıt alan adam.
2010 yılında iki milyar türk lirası ciro yapan şirketin sahibi. 2011'de bu rakamı iki katına çıkarmayı planlıyormuş. ayrıyetten türkiye'nin kişisel servet bakımından en zengin 5. kişisi.
yaptıkları olan insan.
inşaat işlerinde güven esastır, sonuçta maketten konut satıyorsunuz. konutları bitiremeyeceğiniz düşünülürse, kimse size parasını bağlamaz. dolayısıyla ali ağaoğlu işini yapıyor, müşterilerine güven vermeye çalışıyor. kendisi çılgın şovlarına 2008-2009 mortgage krizi esnasında hız vermişti hatırlarsanız.
canlı yayında cebinden para çıkartıp, hava atabilecek seviyede olan insandır.
1954 yılında lidyalılara tepki olarak doğan iş adamı.
PARA onda . Para onda . PARA onda . PARA onda .
'yaptım olacak' sözünü aklıma getiren şampiyon!
son zamanlarda etraftaki her boş ariziyi tel örgülerle çeviren , üstüne imza şeklinde ismini kazıtan şahıs .
lüks yaşam koşulları ile yapılan reklamları ile ihtiyaçları vurarak insanların dikkatini çeker .