bugün

annesi kız yurdu müdürüymüş.
kızı böyleyse annesinin müdürlük yaptığı yurdu merak ediyorum erkek atmak serbestir herhalde.
görsel
https://www.instagram.com/p/BP-eZywhicY/

(bkz: aleyna tilki vs rte)
albüm çalışmaları epey hummalı geçiyor herhalde, epeydir gündemde yok. yeni bir albüm çıkarsa da alsak diye bekliyorum, umarım bu fanını fazla üzmez aleyna hanım!
Yaşı itibari ile bünyeye hitap etmeyendir.
-Sannaneğeğeğğeğe
-Saman ye
-Sannaneğeğeğğeğe
-ona ne
Bu ne buu?!
üstüne gereksiz bir şekilde fazlaca gidilmiş genç bir kız. sizin o ahlakçılığınız batsın umarım. güzel bir genç kız eminim ileride de güzel bir hanımefendi olacaktır. yolu açık olsun.
Şöhrete olan merakı ve ailesinin para gözlü oluşu nedeni ile 27 yaşında yüksek dozda uyuşturucu ile kaybedeceğimiz sanatçıdır.
Rez...
Ergenin teki.
Ulan neyini bu kadar sikledik biz bu bebenin? Millet olarak yaş farketmeksizin nerde karaktersiz biri varsa baş tacı ediyoruz.
türkiye'nin en abartılmış çocuğu. yaşına rağmen fazla balondur.
ne çocuğu lan. 17 yaşında. abdullah gülün karısı bu yaştayken çocuğu vardı.
çekemeyenlere inat en çok izlenen türk müziği olma yolunda hızla ilerliyor. hıh.
Entrikalı bir aşk dizisinde oynaması halinde reytingleri tavan yaptıracak şarkıcı.
Yapımcıların mekan sahiplerinin ve medyanın cebini doldurmak adına sömürdüğü kız çocuğu kızmayın üzülmeniz gerek bu kız çocuğu için.
şu tiple nasıl bu kadar havalı hale getirildiğini anlayamadığım, ülkedeki tipsizliğin ne kadar vahim bir boyutta olduğunu bana yeniden farkettiren kişi.
milletvekili secilmesine az kaldi.
dünyanın en iyi şarkıcısıdır kendileri.
Erken yaşta hızla yükselişin ardından inişininde bir okadar hızlı olacağını düşündüğüm şarkıcıdır kendileri.
(bkz: aleyna tilki nin demet akalına verdiği ayar)
Bu kadar üzerine gidilerek haksızlık yapıldığını düşündüğüm ergen kız. Bence yaptığı müzik oldukça başarılı.

Pop müzik sizin tarzınız olmayabilir. Benim de tarzım değil, dinlemiyorum. Ama onun yaptığı iş kendi kategorisinde iyidir.

Yaptığı ergence çıkışlarını da yaşına verin, ileride orta yolu bulacaktır. Ona engel olmayın!

Beybi!
Klibini şuan ilk defa youtube dan izliyorum 222 milyon izlenmiş. Türkiyenin nüfusu kaç ki? Suriyeliler de defalarca dinledi desek yine de 222 milyon etmiyo.
Yüce Rabbimin özenle yarattığı bir dişi. Gelecekte dünyada ekol olabilir. Evet.
Kendi ismini magazin dünyasına elmas harflerle yazdıran nadide sanatçımızdır. Bir çok ünlü bu değeri çekememekte hatta kıskanmaktadır. istedikleri kadar eleştirsinler o bir dünya starı olmaya adaydır.
Isin ilginci kiz hakkinda o kadar cok goygoy yApildi ki ne sesine dikkat etmek istedim ne baska bir seyine. Az once gesi baglArina denk geldim. Cok guzel soylemis. Sadece hep oyle kalsaydi dedim kendi kendime. Keske bu kadar medyatik biri olmasaydi. Ama artik cok gec.
müzik dünyasında Yetenekli ve başarılı. Okulundada aynı şekilde. Kendisine başarılar dilenir.