bugün

zeki mi aptal mı olgun mu ergen mi karar veremediğim kız.
bi bakıyorum gayet mantıklı ve olgun bi şekilde konuşuyo, bi bakıyorum tam yaşına uygun ve ergenimsi şeyler söylüyo. kendisinin sesi güzeldir ama şarkılarının hep sokakta şahinle gezip bangır bangır müzik dinleyen tiplerin arabalarında çalacağını düşünüyorum. cevapsız çınlama gibi şarkılar yapmaya devam ederse kalitesinin artacağını hiç düşünmüyorum.
gözlerinizi kapatarak çözseniz 100 alacağınız bir fizik sınavına muhatap olmuş şarkıcı. bu nasıl sınav la? eğitim seviyesi bu kadar düştü mü? yazık, yorum bile yapamıyorum.

görsel
Çocukluğunun baharında sahnelere atılmış fakir ama gururlu küçük kız.
Egonun bir kızda vücut bulmuş hali.
Tahmini olarak 3-5 sene sonra o pavyon senin bu gece kulübü benim dolaşacak kız çocuğudur.
fantazi arabesk denen saçma asker şarkılarını seslendiren, küçük ceylanın zamane versiyonu.
umarım gün gelir adı hiç anılmaz!
Bana şu ilahi söyleyen küçük kızları hatırlatıyor.
16 yaşında olduğu halde 36 yaşında gibi gösterilmesi nedeniyle içkili mekanlarda şarkı söylemesi yasaklanan çocuk şarkıcı.

ilgili haber
Bir kez avm çıkışında karşılaştığım bir kaç saniye bakıştığım şarkıcı.
Uzun ama çok değil çenem kadar boyu vardı.
daha bu kız liseli bu kadar gündeme taşımayı yanlış buluyorum.
katiliyorum. kucuk yasta sohret biraz zararli lakin basarilarinin devamini diliyorum. umarim dunyaya acilir ve bizi iyi temsil eder.
oyuncak.
O rus diyorlar.
eleştirilmeyi hazmedemeyip eleştiren youtuberi tehdit eden ergen kardeşimiz. fakat şarkısı ile dereceye giren bir türk şarkıcısı. tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum. teşekkürler.
yurt dışına açılabileceğini hiç zannetmediğim şarkıcı ama bizim ülkede namını daha yürütür.
şu anda sayılı iyi sanatçılarımızdan. inşallah hayranlarını da yanına alıp, bi gemiye binip, dünya'ya hatta başka bi gezegene açılır da rahat ederiz.
iyi bir pop şarkıcısı olma potansiyeli var fakat henüz şöhreti kaldıracak yaşta olmayan ergen kişi.
kalbimde kırılmadık yer bırakmayan insandır.
Son yıllarda ülkemizin yetiştirdiği en büyük sanahahahahaha.
Bir şarkıcıdır.
Bilmem farkındamısınız ama bu kızın daha yaşı küçük. Hatta neredeyse ergen diye nitelendirebileceğimiz bir yaşta. Ergenlik dönemlerinde birçok insanda ego tavan yapar, kendini diğer insanlardan üstün hisseder. Bu durum belirli bir yaş grubu için gayet normal bir olaydır. Bugün bu kızın laflarının ve (olmayan)egosunun kaynağıda tam olarak bu. Bu yaşta bir insanı birkaç lafından dolayı eleştirmek hiç doğru değil. Ayrıca sesi çok güzel. Fiziği yerinde. Daha fazla para kazanmak için ortalık malı olmak yerine kaliteli parçalar çıkarırsa önünde çok başarılı bir sanatçı olmak için hiçbir engel yok. Onun o yaşta başardığını bütün ömrü boyunca başaramayacak insanların oturduğu yerden bu kıza laf atmalarıda çekememelerindendir diye düşünüyorum, başka bir açıklaması olamaz çünkü. Genel olarak yaşı ufak başarılı bir şarkıcı. Başarılarının devamını diliyorum.
malesef şöhreti her bünye kaldıramayabiliyor. ben bu kızcağızda şöhretten bunalma, şöhreti kaldıramama hali sezdim.
16 yaşında olmasına rağmen kendisinden 10 yaş büyük türk kızı müsvettelerinden daha olgun.
görsel
Güzel sesli bir ablamız.
Ses güzel, fiziki olarak da hoş ama konuşma biçimi ve davranışlarından hoşlanmıyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar