bugün

Tam bir aydır bu basligi gündem yapanların iq su bu kız kadar yoktur , eminim .

Yeter ulan yeter!

Bu kız gibi yüz binlercesi var turkiyeyi özgü endemik bir tür değil , sıradan bir tip artik bir anlayin .

Neymis efenim yasi kucukmus ?

Sokakta gördüğünüz mini sortundan kıçı taşmış onlarca tipin yaşı 30 mu zannediyorsunuz lan ?

Gecin bunu
Durakta frenckiss yapan hatunlarin yaşı daha 18 değil ?

Siz elinde gitarıyla emegiyle sesiyle müzik yapanları değil , böyle turleri aptalliginizdan popüler yapıyorsunuz .

Kizda bir suç yok sıradan bir tip iste .

inanmadiniz mi ? Kalabalık bir caddeye cikin 10 sn etrafı seyredin hepside Gülşen şarkılarını söyleyecek kadar zekalidir ki ne kadar zeka lazımsa artık .
Bu gereksiz kızı gundeme getirecek kadar gereksiz olmak.
görsel

Cevapsiz cinlama aq.
16 yaşında olması hem fiziki hemde ruhi anlamda mümkün olmayan itici ne idüğü belirsiz türk sosyal medyasının ne kadar salak ve abazan olduğunu kanıtlayan antipatik şahsiyet.
yurdum insanının götünü kaldırdığı, 16 yaşındaki sözde sanatçı.

hani kız güzel diye mi bu kadar prim yapmasına izin veriliyor diye soracağım da, kız 16 yaşında. çocuk yani daha. buna güzel diyip ağzı sulanan tip ya ergendir yada pedofili başka açıklaması yok. herşeyin ötesinde kız güzel de değil. sapsarı saçlara simsiyah kaşlar, inanılmaz itici mimikler, ergenlikten olsa gerek oturmamış yüz hatları, kıçım kadar egosu.
Sözlüğün gündeminde olmaya devam eden ergen şarkıcıdır.

Not: Gerçekten yaş itibarıyla, şu sıralar ergendir. Kendisi 2000 li.
görsel
görsel
bilmiş bilmiş konuşmasını yadırgamadığım, havalı bir kız. şu aralar yaptığı açıklamalar cahil cesaretinden öte değil. her lisede vardır zaten böyle tipler. bunun farkı bu lafları kantinde arkadaş grubuna değil kanal d magazine yapması.

sesi de farklı ayrıca. cevapsız çıngırak mı ne öyle bir şarkısı var dinlemedim, yetenek sizsiniz performanslarını izlemiştim.

hoş da bir kız. bence iş yapar.
Başlığının uplatılmasından artık nefret ettiğim kız. Eleştirmek ya da desteklemek. Sebebi ne olursa olsun şunun başlığını uplatmayın artık.
Kızın mars a kadar giden egosunu halen sosyal medyanın her mecrasında magazin programlarında konuşmaya devam ettikçe egosuna ego katmaktan başka bir şey yapılmıyor şu an. Tamam kız egoist anladık kapatalım gitsin.
(bkz: Aleyna geçiyor!)
çok fazla ciddiye aldınız bu kızı sıktı artık.
o kadar yazildi ve anlatildi ki, bakayim dedim. bu varosun onde gideni, lutfen biraz alginizi yukari cekin. adi soyadi
kendinden daha cekici insan bu...
Birden yıldızı parlayan çocuk yaştaki şarkıcı. Bir sene sonra dahi isminin unutulması içten bile değildir. Ne yazık ki ülkemizde çabuk çıkışlar, çabuk inişleri beraberinde getirir. Bu kişi bunun güzel bir örneğidir.
Valinin müdahale edip konseri iptal edildiğini okuduğum arabesk girişli klipte olan 18 altıdır.
Bu kızın türkü söyleyişini dinleyin.
Sesi çok iyi.
(bkz: bokunu çıkartmak)
bu kadar üzerine gidilmesi gerçekten içten içe kıskanıldığını düşündürmektedir. kızlar neyse de erkeklere noluyor ulan ?
çok güzel bir kızdır ve yaşından da büyük göstermektedir. gerek fiziği olsun gerek sesi olsun olgundur. yaptığı işin başarısı da zaten ortada. daha o yaşta bu kadar başarılı olabiliyorsa daha sonrasını düşünemiyorum bile. uzun lafın kısası bu kızı kıskanmaktan çatlayanlar hayatında hiçbir işe yaramamış beş para etmez kezbanlardır.
başarısı olsa ne yazar bu kadar egodan sonra.
andalar, kız yakıyor.
hem devreleri, hem de yürekleri.
bir gece kulübündeki konseri bakanlık tarafından iptal edilmiş. şeriata adım adım gidiyoruz. ha kızı tanımam, magazin programlarına filan da bakmam, şu meşhur videosunu izledim ama 16 yaşında bu kadar ünlenen bir ergen kız için normal.
Hergün aynı başlığı görme sıkıcılığı. Bitirin artık!.
An itibari ile kendisi için 552 entry girilmiş hanım kızımızdır
Yolu açık bahtı güzel olsun ins..