bugün

Galatasaraydan gönderilmesi dört gözle beklenen futbolcudur.
bırak gitmeyi aldığı garanti paranın verdiği tat ile yayılıp kalan futbolcudur.
fatih terim'in tek hatalı transferi.
arda'nın "kalacağım" demesine rağmen çark etmesi sonucu mecburiyetten ve acelece transfer edilmiş oyuncu. eski günlerinden çok uzak ve muhtemelen gönderilecek.
Amrabat, Engin Baytar ve Culio varken geçen sezonki performansıyla devam ederse 25 kişilik kadroya bile alınmaması gereken futbolcu.
türkçe öğrenmeye başlayan futbolcu. adam 3.1 milyonu cukkalayana kadar buradayım mesajı veriyor.
türkiye futbol federasyonu'nun internet sitesinde tam adı 'albert riera ortega' olarak geçiyor. yeni öğrendim. galatasaray'a ortega isimli bir oyuncu fenerden daha fazla yakışır bence.

beğendiğim bir futbolcu. saha içindeki tavırları iyidir. genel olarak beğenilmese de bence bu sene faydalı olacaktır. 'ortega' takımını seviyor. (şampiyonluk sonrası kupayla çektirdiği fotoğraftan anlaşılabilir bu.)

velhasıl-ı kelam bu sene de takımda kalmasını istiyorum, umarım beni yanıltmaz ve fayda sağlar.
Aldığı yıllık 2.9 milyon euro garanti paraya yazık. Defolsun gitsin hayırlısı ile.
ispanyol sol açık futbol oyuncusu. Galatasaray da yıllık 2.9 milyon euro kazanan ve önümüzdeki transfer döneminde takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan ispanyol oyuncu Albert Riera 'rotasyon' denilince akla gelen isim. Alındığı için pişman duyulan sol açık oyuncusudur. Melo dan dayak yediğinde aklı başına gelmiştir ispanyol oyuncunun.
2 ekim 2012 galatasaray sporting braga maçında an itibariyle takımın en iyisidir.
gönderilmesi düşünülürken takımın en iyilerindendir. sebep mi çok basit. adam profesyonel ve basit oynuyor. pozisyon almasını biliyor.
bir burak gibi anadolu takımına karşı 2 gol atıp egosu tavan yapanlardan değil, iki golle milli takımın vazgeçilmezleri arasına giren* umut gibi pozisyon bilgisi sıfır değil.
melo tarafından hunharca dövülmesine rağmen adam gibi top oynayan futbolcu.

he melo mu başı boş köpek gibi geziniyor.
dün akşam ki braga maçında uzun süredir forma şansı bulamadığı halde sahadaki en iyi oynayan futbolculardan birisiydi. hiçbir durumda soğukkanlılığını bozmamış adam akıllı futbolunu oynamıştır.
sol bek bölgesinde galatasaray'ın ilacı olan futbolcu.
Cluj maçında amrabat ile beraber sol kanatta arkalı önlü oynayacak sol açık. Önünde geriye gelmeyi hiç sevmeyen amrabat ve asıl mevkisi sol açık olan kendisi ile bu akşam galiba hakkında entry girilme rekorları kıracak. Bu akşam ya mükemmel oynayacak , ya galatasaray ı batıracak. Ortası yok.
galtasaraydan yıllık 3 milyon euro iç eden adam.
önceden yaptığım tahmini boşa çıkarmayan adam. ilk geldiği günden beri bu adam sol bek oynamalı diyordum zira galatasaray hücumu sever balta orta sahayı bile geçmez çünkü o tank geçerse dönemez. Bu akşam maçta yaptığı müdahaleler oldukça başarılıydı ortaları gayet iyiydi. Hatalı noktası ise bazı pasları yerden oynama çalışmasıydı(oğlum saha olmuş göl havadan şişir gitsin).
galatasaray'ın bu akşam oynanan şampiyonlar ligi maçında sahanın en iyisi olduğuna inandığım oyuncudur.
solbek işini iyi idare eden oyuncu. kademesi yok ama bence üzerinde ısrar edilmeli. hakan balta'dan daha faydalı olabilen solbek.
07 kasım 2012 cluj-gs maçının en iyilerindendi belki en iyisiydi. çok para alıp yatıyosun diye kızıyordum, formsuz baltaya muhtaç etme bizi aga. aynen devam.
galatasaraydaki en iyi maçını çıkarmış futbolcu.
sol bek olmayan ama çabukluğuyla ve iyi tekniğiyle açığını kapatmaya çalışan futbolcu. kademe anlayışı zayıf olduğu için zaman zaman hata yapıyor. hakan balta'dan daha iyi oldu kesin en azından, sezonu çıkaracak.
kaliteli futbolcu olduğunu her gün kanıtlamaktadır.
an itibariyle çok iyi bir sol bek oyunu çıkarmıştır tebrik ediyorum kendisini. GOOOOOOOOOOOOLLLLL BURAK YILMAZ. pardon alışkanlık oldu
artık sol bek olarak oynamaya başlayan oyuncu.

şunu söylemek lazım riera şimdi vasat takımlara karşı idare ediyor gibi görünebilir ama ş. liginde bir madrid, juventus, barca, dortmund gibi kulüpler gelirse orayı haşat ederler, parçalarlar.

belki bazen iyi top kesiyor gibi görünüyor ama kademe anlayışı sıfır buda sol bek olmamasından kaynaklanıyor.

manchester muhtemelen istanbul' da yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkacak bu yönden çok şanslı ama ligin ikinci yarısı riera' nın sol bek oynamaması lazım yoksa büyük sıkıntı olur.