bugün

abi karizma diyorsan iphone 5. zarif kullanışlı.
abla hava aticam telefonla konuşurken yüzümün bir yerini kaplasin diyorsan note 3.
dayı öyle normal diyorsan galaxy s2.
amca oyun diyorsan xperia z1.
baba akıllı olsun yeter!
nexus 4 alın. hatta nexus 5 alın.
EĞer Özel hayatınızın elinizden alıŞtırıla alıŞtırıla alınmasını istiyorsanız akıllı(!) Telefon alın. Akıllı(!) Telefonu satanlar alıcılarına gÖtleriyle sırıtıyorlar.
nexusa kadar gittiyseniz oyunu bitirin.
Android işletim sistemine sahip olan telefonlar ilk tercihiniz olsun. Çünkü uygulama zenginliği var. Üstelik çoğu uygulama ücretsiz. Ücretli olanlar da hakkını veriyor yani.

illaki "Iphone, Lumia" gibi telefonlar "istiyorum" derseniz, iphone'de bluetooth ile başka telefona veri alıp göndermeyi unutun. Sadece iphone marka telefonlarla veri alış verişi yapabiliyorsunuz.

iphone telefonlar, Fiyat olarak diğerlerine göre daha pahalı. Bariz sebeplerinden birisi olan dokunmatiğinin kalitesidir. Kullananlar bilir "abi süper yaa" dedirtecek derecede dokunmatiği var. Ayrıca pek de zarif görsele sahiptirler. Tercihim olan telefondur. Fiyatı önemsemeyenler iphone serisine yönelsinler derim.

Nokia bildiğimiz üzere sağlamlığı ile meşhurdur. Aynı şekilde Lumia telefonlar da sağlamdırlar. Hemen düşer düşmez diğer akıllı telefonlar gibi ekranları çatlamaz. * Bunun yanı sıra metro tasarımı ile bilinen lumia'lar, Windows Phone 8 işletim sistemini kullanırlar. Oldukça karışık doğrusu. Fonksiyonel fakat gerçekten karışık. Uygulama düşkünlerine dipnot: Mağazada gereksiz veya işinize pek yaramayacak uygulama bayağı var.

1000 lira civarı telefon tercih ederseniz samsung galaxy note2'yi öneririm. Teknik ve kullanım olarak süper bir telefon. Fakat biraz büyük. Ona da katlanın artık.

"Büyük telefonlar bana uymaz" gibi bahanelerle istemezseniz eğer Galaxy s4 mini, iphone 4'e bir göz atın derim.

Bütçeniz 500-750 arası ise General Mobile Discovery veya Galaxy s3 mini'lere göz atın.

General mobile discovery bu yılın en moda telefonu gibi birşey oldu. Tıpkı geyikli hırka-tayt, espadril ayakkabı ve cat bot gibi çevrenizde sık sık karşılaşırsınız bu telefonlara. Ekmek peynir gibi satılıyor. Üstelik 16 GB hafızaya sahip modelleri bile var.
önce iq testi yaptırın. sonra telefon sizden akıllı oluyor, biz uğraşıyoruz.
galaxy s1 alin. neyinize yetmiyor. paraniz coksa bana verin, ayni sey.