bugün

zallcım ne diyorsa odurdur.
edit: vazgeçtim beni ikna etti, soru işaretlerini de kelimelere bitişik yazarsa kendisini savunacağım.
175 lira için davaya girmektense 350 tl prof'a ödesin dava kapansın amk.

(tosbağa avukatçılık oynamayı sever)
Yaptigi dolandiriciligin detayları merak edilmektedir. Zall gelişmeleri yak allahli.( tirsiyom biraz allahsiz diyemedim) Evet.
öğlen vakti bir yazar ile alışveriş yaptıktan sonra gün boyu elektrik kesintisi yaşamış yazar. böyle bir insana alenen hırsız ve dolandırıcı damgası vurmak bu kadar kolay mı lan ? amına koyduğumun pezevenkleri hayırdır ? gelişmeler'den özür dilenmediği sürece alışverişi gerçekleştirmeyeceğim.

edit: alışverişi yapmış olmamıza rağmen kimsenin bana hırsız damgası vurduğu için özür dilemediği ve çaylak yaptığı gerçeği var artık. bu sözlük bok gibi yönetiliyordu artık hiçbir şüphem yok. 5 yıllık yazarına olaylardan haberdar olmadan dolandırıcı damgası vurup üstüne çaylak yapmasını kınıyorum. yazıklar olsun size.
Bize pizivink dedi. Evet.
ne olduğunu bilmiyorum ama;
(bkz: masumiyet karinesi)

birini 175 lira dolandırdığı iddia edilen kişi.
olaya zall dahi müdahil olmuş, ama şayet adam masumsa burada kendisi hakkında "dolandırıcı" diye yazanları sikip çoğaltabilir alacağı tazminatla.
(bkz: Arkadaşlar düzeldi)

Saka saka alin bunu al al al...
(bkz: Nolmuş)
Kimi dolandırdığı merak konusudur.
diğer yazarla aralarında bir anlaşmazlık olmuş ancak düzeltmiş yazar. biraz aceleci davranıp kendisine ihtam edici söz söylediğim için kendisinden özür diliyorum. sorun düzelmiştir. iki yazar asındaki sorunun temelinde iletişimsizlik ve yanlış anlama varmış, iletişimsizliği gidermede katkım olması beni mutlu etti.
1. Agizdan aklanmis yazar hayirli olsundur.
cidden adamı tanımıyorum da '4 yıllık yazarım' muhabbetini okuduktan sonra böyle bir yanlış anlaşılma olduğunu tahmin etmiştim.
Eeeee ne oldu şimdi , itham eden şahıs (bkz: zall) kendisini tekzip etti peki yazar arkadaşa bu itham sonucu hücum edenler yetmedi üstüne başlık açanlar ne olacak.

bilip bilmeden dolandırıcilik ile yani hırsızlık ile arkadaşı itham eden herkes gelip burda Özür dilemeli.

Tabi ki normal yazar arkadaşları da eleştirmek ne kadar doğru büyük patron bile bir hışımla avukat falan taarruza geçmişken.

Geçmiş olsun yazarı umarım bir daha hayatın hiç bir alanında böyle şeyler yaşamamasi dileğiyle .
Ayrıca konunun başlangıç , gelişim ve bitiş sürecine bakarsak.

(bkz: balık baştan kokar)
hırsızlıkla suçlandı, çaylak oldu, sözlüğün sahibi üstüne yürüdü, bir kuru özür dilendi; olay bitti.

gönlün nasıl alınır, sözlük senin üstüne yapılsın denilecek durum yok ama 1 saat içinde bir yazar nasıl harcanır onu gösterdi. sağolsun. 7,5 yıldır gördüğüm en canlı yerin dibine sokma olayıydı. olay çözülmüş, uzatmayayım artık. geçmiş olsun.
zall'ın verdiği sözü tutmadığını görmüş yazar. kimlerin sözlüğünde yazıyoruz amk.
(#26592689) dediğine göre yazdıklarımdan, düşüncelerimden rahatsız oluyormuş, bu olağan bir şey. peki sayın bayanbilmiş niçin rahatsız olduğun halde, donuzlanması gereken yazar dediğin halde donuzlayıp yazdıklarımı görmeni engellemiyorsun ?

kafaya bak ya donuzlayın diyor kendisi donuzlamadan, yalnızca açtığım başlıklara laf atmakla yetiniyor.

edit: cinsiyet değişikliği nedeniyle entry düzenlendi. *
başı ak ile başlayan her şeyden kaçmak lazım.

edit: eksi veren elleriniz dert görmesin.
siklenmemeyi laf koyma sanan ergenlerle beraber yazmaktan utanç duyan yazar.

http://www.uludagsozluk.com/e/26595392/
(#26637445) daha sözluk formatını dahi bilmeyen bir yazarla muahttap oluyorum. Ekşi daha fazla barındirmamıs heralde bunyesinde o da kürkcu dükkanına geri dönmüş zavallı mıdır nedir?

Bir de dış görünüsünü seçemeyen rahatsızlıklarla doğan kimselerin hastalıgını küfür gibi kullanıyor. Ki bunu buraya yazarken dahi ben utandım.

Umarım hatasını anlar. Hala iyiliğini düsunuyoruz. Napıyım yapım bu humanistim..

bak canım bir kusur bulursan hadi bunu da şikayet et. Bu varya ilkokulda otu boku hocaya sikayet eden gammaz cocuk.
Amk kız çocukları gibi zırıl zırıl ağlamaktan, milleti Kezban diye yaftalamakan, sözlüğün içinde karı kız düşürmekten yana olanların tutumlarıyla dalga geçip, Sözlük çok bozdu ,
Sözlükte kalite kalmadı,
Bilgi içerikli entry yok ot bok diye zor zor zırlayıp sonra yok ekşiden 30 karı düşürdüm, uludağdan 50 karı düşürdüm tripleri ile liseli hatunları kandırmak için bin Salvo atan gereksinim biri amk...

Olum Şunları yazarken hiç mi utanmıyonuz lan?
Hiç mi korkmuyonuz biri ne yazmışım cart curt diye açar bakar da itin götüne sokar beni?

Az tutarlı olun la, az ne yazdığınıza bakın, sonra da nasıl bir adam olduğunuzu gözden geçirin, olmadığımız biri gibi lanse etmeye çalıştığınızda kendinizi kayışınız kopuyor bi yerden sonra, ister istemez fire veriyonuz...

Ulan son yazdığın 25 entry inceledim okurken sıkıldım, bi tane adam gibi yaZısını bulayım dedim söz nickaltı yanmıycam mesaj atıcam ama yok amk ...

Sözlük eskiden iyiymiş, yok kalite düşmüş; ulan baktım bir tane güncel konu yok son 25 30 entrynde, anal seks başlığına yazmışsın buyuk bir özenle, temizliğine dikkat edilirse falan iyidir Carrttır curttur diye bide uzmanmış gibi.!

Karı kız düşürmeye çalışan liseli. Bebeler varmış da Sözlük çok boka sarmışmış demişsin, son 10 entry bu heriflere laf sokma, yok yapacaksanız kaliteli yapın ot bok, karının Kızın götünü kaldırıyonuz, bunlar Kezban, e bre Lale altına da yazıyon ki 50 tane kızla tanıştım bu sözlükte bi boka benzemiyorlardı... Terbiyesiz herif insanlıktan kaliteden bahsedip bide yuz yüze baktığın insanlara bu şekilde bok atarak mı mütevazî oluyorsun da, bi de karıya kıza " egoları yuksek bunların yeaa, kucuk dağları yaratmışlar sanki" diye bok atıyorsun?

Kardeşim ağlama, 1... Sözlük böyle bişe, işine geliyorsa yazarsın , gelmiyorsa çıkış tuşu orda , biz ona Siktirsin gitsin tuşu da diyoruz, basar gidersin.
Zall a sözlükteki Kullanıcıların kalitesizliğinden, sözlükten anlamadıklarından bahsetme, bahsedeceksek de entryni formata Aykırı girme 2... Kendinle çelişiyorsun, Boşa konuşuyorsun...
Milletin nası karı kız düşürdüğü ile çok fazla ilgilenme 3... Onların "zafere giden yolda her yol mubahtır" şiarı zoruna gidiyorsa, sen kendi taktiğini, bu heriflere bok atarak ilerleme üstüne kurma belli bi saatten sonra sıkıcı oluyorsun...

Gece gece telefondan Yazdığım yazıya bak yaa, ulan uzatıyorum k belki sinirim geçer entryi silerim ama yazdıkça geriliyorum amk al dursun bu yazı burda otur yap öz eleştirini , çoluğa çocuğa bok atıp oralardan prim yapmayı da kes, beğenmediğin adamı donuzla, sevmediğin başlığı kaldır, hadi kal Sağlıcakla...
(bkz: okumadım)
Laf sokmaya çalısmadan kendisine bakmalı. Tipimle dalga geçiyor Aklınca. Ne var lan tipimde. Sen kendine bak. Açıkcası profilim mevcut. Yorum kaldırmasam o fotoğrafı oraya koymam. Ama bu insanlıktan nasibini alamamış down sendromlu lafını küfur gibi kullandı. O insanlar dış görünüşünü seçemiyor. Ama sen kelimelerini seçebilirisin. Seni gayette allah'a havale ediyorum.
sözlüğün kaliteli, son derece kültürlü, sanata değer veren yazarlarından biridir. *
Silinmiş yazar. Nerde, nerededir? Bana ulaşması lazım.
zalla bir derdim Vardan küfür etmiş yazar avsvbsbs. helal yazarıdır.