bugün

(bkz: Habur rezaleti)
çüşşşşşşşşşşşşşş atmasyoncu çüüşşş.
Terör partisidir.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Akp'ye oy vermeyi düşünenler buraları incelesin.
Koca fotoğrafta sadece bir tane adam var.
görsel
(bkz: megri megri)
(bkz: daye megri)
(bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor)
Gibi bir şeyler oldu zamanında evet.
chpkk olmasın sakın o !

izleyelim efendim çünkü tam tersi .

https://www.youtube.com/w...h?v=f1LYboBkrPU&t=19s
akape kapatılıp yerine bu partiyi kurmaya çalışıyorlar sanırım.
Yazıklar olsun. Önce diyarbakır mitingi ve kürt kardeşlerimize sırf seçim için yine yalan yanlış sözler ve sahte, yapmacık iltifatlar.

Terör örgütü pekaka ya; terörist piçlerin ağzıyla telafuz edip pekeke demek.

kürt halk ozanı ahmet kaya nin naaşını türkiye 'ye getirmeye hazırız söylemi.

Öcalana devletin haber kaynağında propaganda ve kamuya sesleniş mektubu yaptırmak.

Ve son olarakta; yarın mitingim yok barzaniyle görüşeceğim demek.

Çok güzel bir türk halk müziği var efendim bi gece dinledim.
(bkz: bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin)
Bir dönemin açık ittifakının kısa adı.
bunu diyen bazı şerefsizler daha da ileri gidip recepkk tayyipkk gibi ağza alınmayacak şeyleri de söylemişlerdir.
(bkz: Mesut Barzani)
görsel
(bkz: Şeytan ayrıntıda gizli)

görsel
teröriste imtiyaz tanımışlar yine.

https://www.yenisafak.com...yla-gorusebilecek-3471270

şaşırdık mı, hayır.
Umarım son örgüt olur.
(bkz: habur rezaleti)
TERÖR SEViCiSi CEHAPE ENTRiSi.
ASKERiMiZ BU HAFTA 72 TANE PKK'LIYI CEHENNEME POSTALADI.
iTLERiN CENAZESi VAR, GiTCEN Mi?
Şunu kasıtlı olarak üstünü örtüyorlar.barış sürceci bir devlet projesiydi.gizli kapaklı işler değildi,çok riskli olmasına rağmen birçok kesimin desteği alınarak başlatılan bir hareketti.eğer başarılı olsaydı pkk silah bırakıp sınır dışı edilecekti.sonra süreç sabote edildi vs.chp naptı az kalsın pkk lı birini başımıza cbaşkanı yapacaktı,hangisi hainlik??
Valla ben ak partili değilim ama
"Her aileden bir oy hdp'ye" "bir oy chp'ye bir oy hdp'ye" kampanyalarını yürütenler. Önce kendinize bakın ;)
Akp ve MHP ye oy verenler kürt kardeşimiz. Diğerlerine veren pkk anlayışı içinde olan zihniyet.

Davul zurna ile karşılayan kimdi? Şimdi çıkıp sizden olamayan herkesi terörist ilan ediyorsunuz.
https://youtu.be/frPbrkTmCWY
başımızın belasıdırlar ve sözlükte bolca bulunmaktadırlar..

örnek vermek gerekirse,

(bkz: lightsaber)
(bkz: zargna)
(bkz: tiamat)
(bkz: malazgirt40)

not: aynı zamanda fetöcüdür de bunlar.. yakın zamanda da menzilci olmalarını bekliyorum..
görsel
şehitlerimizin kemikleri sızlıyor...
Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alan

Şehide kelle diyen

Sayın abdullah öcalan demeyi ve pkk paçavrası açmayı suç olmaktan çıkartan ve bununla övünen

Bir oluşumdur.

Bu oluşuma göre kendinden başka herkes teröristtir.*
2015 yılına kadar etkinliğini sürdüren ittifaktı. bu ittifakın meyveleri olan açılım (ve ihanet) politikaları 7 haziran'da akp'nin tek başına iktidarı kaybetmesine neden oldu. 20 temmuz'daki suruç patlamasından sonra da pkk ateşkesi bitirip akp'yi sırtından vurunca akpkk ittifakının açılım politikaları resmen iflas etmiş oldu. sonuç olarak akp kandırıldığını itiraf etti ve dümenini mhp'ye doğru kırmak durumunda kaldı. bu da akp-mhp ilişkilerini güçlendirdi. açılımla birlikte teröristlere verilen tavizler de yalnızca yapıldığıyla kaldı.