bugün

Utanç kaynaklarımızdır.
(bkz: klon sozlugun dobra yazari)
Erken secim olursa aralarina katilacagim yazarlardir.
(bkz: karaktersizlik)
(bkz: pardon insanlığımızı nerden alıyorduk)
Kanının son damlasina kadar vatani için mücadele eden yazarlardir.
muhtemelen sahtekar veya potansiyel sahtekar olan yazarlardır (bkz: nerede sahtekar varsa soluğu akp de alıyor).
türkiyenin gurur kaynağı kişilerdir.
işid'e selam durmuş yazarlardır. pkk'ya selam durmuş yazarlardır.
t.c. tabelalarken kalkarken, pkk gibi izlemiş yazarlardır. tepki vermemişlerdir.
seküler beyin travması yaşayan yazarlar küresel güçlerin kucağından insin, "adam saz çalıyor" muhabbetini bıraksın, soluğu ingilterede almaktan vazgeçsin, islam'a ve müslümanlara saldırmaktan vazgeçsin, sahte ağaç seviciliğinden vazgeçsin, özgürlük arıyorum diye kamu mallarına zarar vermekten devletin askeri polisi ile çatışmaktan vazgeçsin, milleti aşağılamaktan vazgeçsin, ülkeyi milleti kalkındıracak gerçek projelerle ortaya çıksınlar bizde ak partiye oy vermekten vazgeçelim.

siz ve küresel babalarınız istiyor diye ak partiden vazgeçecek değiliz.
Geçen seçimler gönülden oy vermiş birisi olarak bu seçimde emanet bir oy verdim kendilerine.
görsel
sözlüğün yarısı .
http://www.meydansozluk.com/gorsel-buyuk/23171/ibne
diğer partilere oy verenleri çatır çutur sikmiş olan yazarlardır.
sen ne dersen de, yine de sikmişlerdir, yine de sikmişlerdir. vatana millete sahip çıkmış, vatan hainlerini, türk düşmanı ermeni döllerini sikmişlerdir. araya karışan kalın kafalı geri zekalıları da sıradan geçirmişlerdir. domalmasaydın koçum.
haziran'da azıcık umut verip, sanki bu defa sikmiyecekmiş gibi yapıp kasım'da aniden köklemek suretiyle çok pis koymuşlardır.
soyu bozuklarla resmen kedinin fareyle oynadığı gibi oynamışlardır.
öyle bir kanırtmışlardır ki bu acı canlarından pek de kolay çıkmayacaktır.
türkiye nin % 50 si, sözlügün % 90 i.
zekaları götlerini kurtarmaya yetmeyen ve 15 seneden beridir hep sikilen hep sikilen malları bir kez daha sikmişlerdir.
dibine kadar köklemiş olmanın ve sonda da partnerin (!) suratına suratına attırmanın verdiği zevk ve rehavet içinde göt acısı çekenlerle polemiğe girmeyecek olan yazarlardır.
Ehveni şer olsun diye akp ye oy veriyorum. Siyasi fikrim ve ideoloji m demokrasi değildir. Lakin chp sözünün münafığıdır. Bu memlekette tek dikili taşları heykeller, özgürlükleri içki ve zina, çağdaş kitle hedefi sadece beyaz türkler olan bir partinin savunucuları neyi savunuyorlar hayret doğrusu?

Şimdi buların çoğu zaten akp hükümeti zamanında ergen oldular. Eski devirleride bilmezler. Ölümü görmedilerki şimdi gripten şikayet ediyorlar. Asgari ücretle bir işe girmek için millet vekillerinin, belediye başkanlarının ağız kokusunun çekildiği bir Türkiye vardı. % 80 enflasyon ve % 70 faizleri yaşamadılar bunarkadaşlar. Taksi tutup acil hastayı hastaneye de götürmemişlerdir. Şimdi ambulans geç gelse hemen hükümeti istifaya çağırıyorlar.

Beş çeşit kahvaltılık var önlerinde, oysa bir babalarına annelerine sormuyorlar eskileri.

Onada cevapları hazır. Heryer ilerliyor. Arkadaşım sizlerün zamanında niye geriledi peki.

AKP benim dünya görüşümle pek örtüşmüyor ama bir daha, dsp, shp, CHP. MHP gibi koalisyon hükümetleri görmemek için sonuna kadar destekleyeceğim akp yi. Şayet akp dende bir menfaat im varsa bopazıma kilitlensin.
insan olmayı koyvermiş yazarlardır.

Akp ye oy verdim,
insan olmayı koyverdim.

Tam yılmaz morgül şarkısı oldu.