bugün

görsel
görsel
böyle.

görsel
görsel
görsel

Bu kadar.
işte buna kafayı yerler ;

görsel
görsel
akpliler diye bisi yok, asil chpliler diye bisey vardir, onlerine ne konarsa konsun gidip chdpkkya oy atarlar ataturk bustunu kanalizasyona atanlar malatyayi gecince ataturkcu kesilir onlar ulkenin en iki yuzlu herifleridir....
akpliler diye bisi yok, asil chpliler diye bisey vardir, onlerine ne konarsa konsun gidip chdpkkya oy atarlar ataturk bustunu kanalizasyona atanlar malatyayi gecince ataturkcu kesilir onlar ulkenin en soytari iki yuzlu herifleridir....

note:parti tutmuyorum seyimi tutuyorum sadece
bedava kalorisi düşük dandik ithal kömür ve bedava tarihi geçmiş makarna.

ikisini verin ve 20 yıl tepe tepe kullanın.
17 yıldır çıldıran laik çomarların fantazisi. Merkez sağ koyunlar ile Merkez sol koyunlar karşı taraftan birinin başkan olmasına çok çıldırırlar.

Seçtikleri kişi ayrım yapmadan sömürür, yolsuzluk yapar. Bu onlar için önemli değildir.

Bir AKP li ibb yolsuzluğundan hiç bahsetmez. Bir CHP li yalova yolsuzluğu yokmuş gibi davranır.

Gelişimlerini tanamlamamışlardır.
görsel
görsel

görsel
Lise mezunu bir lidere sahip olmasına rağmen sevilmesi manidar.
görsel
görsel

"israf düzenine son verdik. Örneğin bir avuç dernek ve vakıfa sağlanmış olan, toplamda 700 milyonu bulan israfa son verdik. Hemen her birimimizde, hemen her iştirak ve bağlı şirketimizde büyük tasarruflar yaptık. Bu sayede yeniden hem hizmet yapan, projeleri ayağa kaldıran, hem de borçlarını ödemeye başlayan bir yapıyı mümkün kılabildik. Bu sayede koronavirüs salgını başladığında, koşullara uyum sağlamakta zorlanmadık."
görsel
görsel
valla fetöcü hulusinin derdest edilip götürülme görüntülerini bırakmak isterdim ama yok.

ordu yerleşkeleri içinde yaşanan bütün olayların videoları var ama fetöcülerin tehdit edip kafasına silah dayadığı "kahraman" hulusinin değil videosu, zorla götürüldüğüne dair bir tek kare fotoğrafı yok.

adam nasıl bir görünmezlik yaşadıysa artık..

neyse..

akpliler düşünüp çıldırsın...

diyecektim.

düşünemiyorlar.
görsel
görsel
görsel
görsel
verdiniz kardişinize yetkiyi. sayenizde hepimize her gün gösteriyor etkiyi.
görsel
görsel

görsel