bugün

(bkz: genç çakallar sürüsü)

lider çakallardan arta kalan leşe konmak için biribirini ısırırlar. ne de olsa ucunda bir ihale, bir hibe vardır. ateşleri bol olsun.
Boş kafa boş beyin çok şey olduğunu zanneden döt topluluğu.
Shinpachi tipli boş beleş koyun topluluk. Ama shinpachi kadar cesaretleri yok.
Bizim vergilerimizle , devletin imkanlarıyla , milyonlarca genci aptal yerine koyan zarf bastırmış , utanmadan kapıma koymaya cüret etmişler .

18 maddelik paketin sadece 1 maddesini yarım yamalak açıklayıp , Türkiye cumhuriyeti nin geleceği olacak olan gençleri , bizleri , birer aptal yerine koyma haddini nerde buldular ? Anlayamıyorum .

Ulan bu gençler sizin saplantilarinizi , sizin satilmisliginizi , sizin Türkiye cumhuriyetini.rezil rüsva eden , geriye götüren , tavirlariniza şahit olmuş ;

En yakından yaşamış , sosyal , ekonomik ve eğitim alanlarinda sizin yanlis uygulamalarınızin hesabını ödemiş , kimi Ankara garında kimi gezi parkında kimi otobüs beklerken kimi de parası olmadığı için Diyarbakır'da Şırnak'ta Tunceli'de daha vahimi elbabta , cerablusta canlarıyla ödemiş ise gün gelir bunların hesabinida teker teker sorariz .
16 nisan referandumlarına hazırlık dönemini yatarak geçiren teşkilat.

yahu biz mgv iken karabük'ün köylerine kadar giderdik erbakan hocam için. her bulvarda bir minibüsleri var. on dakikada bir iki dımbırdat, tamam.

hakkınızı almanıza çok az kaldı gençler.
çoğu çomardır. işe yaramaz, boş gezenin boş kalfası olan, amcaları dayıları sayesinde böyle yerlerde takılıp adamım diye geçinen yobaz cahil sürüsüdür.

Aynen coni.
kafalar pırıl pırıl yeminle.
idealistlerdir. Geleceklerini dusunurler. Gelecege yatirim yaparlar. Ne denildiginden ziyade kimin soyledigi onemlidir. Zira bu hafta rusyaya soverken haftaya rusyayi overler.
sakarya şubesinde türlü ahlaksızlıkların olduğu gençlik kollarıdır.

görsel

http://www.milliyet.com.t...-aldatma--gundem-1968216/

(bkz: hani marjinal bizdik)
biraz evvel kapımın ziline kalkıp giyinip açtığımda bana teslim edilen mektupta ismi geçen kuruluş.

mektubun tamamını okumadım bile, saadete geldim direkt. yani, en sona bakayım dedim ve cidden osurarak gülmeme sebep olan bir kısım ile karşı karşıya kaldım:

"Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşma hedefine, bu değişikliğe 16 nisan'da diyeceğiniz "evet" ile yeni bir heyecanla ve daha büyük sorumluluklarla sahip çıkmanızı istiyorum."

bu arada, mektup binali yıldırım tarafından yazılmış, fakat ıslak imzası dahi bulunmuyor. dikkatimi ciddi anlamda çekti bu durum. yani, madem özel hissettireceksiniz, bari ıslak imzalı gönderin. ha, şu yukarıdaki cümleye yapacak bir sürü yorum var ayrıca. atatürk eğer bu toplumun o seviyeye başkanlık ile çıkmasını isteseydi, zaten cumhuriyet değil başkanlık yapardı. "gazi" ünvanı eklenerek isminin bu saçma mektuba konulmuş olması ve kendi kurduğu sisteme karşı bir hareket yaparken adının kullanılması da ağır bir hakaret. seçimleri kazanmak için atmadıkları takla yok heriflerin.
en az kadın kolları kadar kıllı olandır.
-liseyi bile güç bela bitirmiş
-hayatta pek iş yapmamış
-bir baltaya sap olamamış
-babasının amcasının gazı ile partiye üye olmuş

sonrada verdiği hizmetlerin karşılığında bir memuriyete yerleştirilen zat-ı muhteremler..

Sonuç
benim maaşım:1600-1800
onun maaşı ortalama :3000 Türk Lirası....
görsel
nerede boş beleş varsa toplandığı yer.
ne genci lan adamın Bıyıklari var.30 yaşında en az..
ne genci lan adamın Bıyıklari var.30 yaşında en az..
görsel
Genellikle parti il başkanlığı yönetimindeki kodamanların çocuklarının Olduğu, yolsuzun yolunu Bulduğu sözde teşkilat özde Loca'ya Adam Yetiştirme Birimidir.
Yakın bir arkadasımın dahil oldugu grup. iş vaad ediyorlar sürekli. Belediyede yeni bir departman acılacak iki isim yaz falan diyolarmış cocuk kendi ismini ve kankasının ismini yazdı. Belediyede tıkır tıkırda calısıyor normalde cok aptal cocuktu. Bişeyi 30 kere anlatmadan anlamazdı ama bal tutan parmagını gorune sokuyo işte. Bizde diyoruz bu belediyelerde neden işler gec yürüyor. Neyse hayırlı işler iyi hak yemeler.
(bkz: ayak takımı)
günümüzde halen en iyi gençlik teşkilatıdır...
hiçbir işe yaramayan, menfaat için bir araya gelmiş insan topluluğu.
şu aralar ülkücü gençlerinde uğrak yeri olmuştur.
görsel
Eskiden iyi çalışırlardı şimdi o eski halleri yok. Evet.