bugün

Dayak yedikten sonra bile ılımlı yaklaşımlarda bulunan dtp eski başkanı.
(bkz: türksen öğün değilsen itaat et)
şu soyadı şu adamdan alınsın diye dua ettiğin insandır.
oğlu şehrimde askerlik yapan adam. şehit haberlerinden sonra millet toplandı tümende protesto etti zaten.
"Uğradığı bu kadar zulme rağmen Türkiye'yi terk etmeyerek devletteki herkesten daha Türk; bütün ömrünü Kürt meselesi için harcayarak da dağdaki herkesten de daha Kürt olduğunu ispatlamış" büyük insan.
referandum ile ilgili olarak:

"Dürüstçe söylemek gerekir ki Kürtlerin önünde "hayır"la "evet" arasında bir tercih olursa elbette ki hepsi "evet" diyecek. içinde 12 Eylül olan bir şeye "hayır" deme şansı yok."

deyivermiş (bir kesimin) kanaat önderidir.

(bkz: ne teröristler de mi evet diyecekmiş)*

hay ya link vermemişim, buyrun gençler:
http://www.internethaber....evet-itirafi--284056h.htm
türk soyismiyle kürtçülük yapan şahıs.
yaptığı galatasaray formasıyla fenerbahçe tribününe girip deli gibi tezahürat yapmaktan farklı değildir.

soyadı türk diye utanıyor mudur? onu bilmem ama ben utanıyorum.
siyasi bir salvodur. Pkk ile bu kadar içli dışlı isen ve gerçekten barışcıl bir insan isen pkk'yı bitir. insanların ölmelerine izin verme ama nerde o erdem sende.
soyisminden hiç memnun olmadığını düşündüğüm birisidir.ideolojilerine ters düşen bir soyismiyle karsımızda olan bir insan.
soyadını haketmeyen tek türkiye cumhuriyeti vatandaşı ki vatandaşı mı o da ayrı konu.
'sayın öcalan imralı dan özgürlük ve barış çağrısı yapıyor' diyerek beni benden alan adamdır.
dünyadan birhaber katledilen bebekleri, masum çocukları insanların unuttuğunu düşünen katil.
unutulmadı, unutulmayacak.
bu kadar asker polis şehit olurken konuşmasından utanılan kişidir .
duyduğuma göre bizim burdan ( Ankara çankaya) ev almak istemiş ama ev sahibi ahmet türk'ün alacağını öğrenince satmamış. helal olsun dayı.
çok karizmatik bir siyasetçi, ayrıca türkiyenin en demokrat siyasi hareketinin önde gelen isimlerinden biri.
katıksızdır.
Ahmet Türk ise Biz ... Bilemiyorum abi!
paradoks gibi herif.
milletvekili olmuştur. bu abimiz yasaklı değil miydi?

neler oluyor bize!
15. dönem chp milletvekilidir.
samsunda şehit edilen iki polisin azmettiricisidir.
kan lafını ağızlarına pelesenk etmiş kendini bilmezlerin, uğraşmadan, araştırmadan bok atma yoluna giriştikleri milletvekilidir. onun cesaretinin ve demokrasi anlayışının kırta birine sahip olsaydınız bu ülkede ne kürt sorunu kalırdı ne terör.
seçilen altı bağımsız vekilin pazartesi günü (yarın) serbest bırakılmadığı zaman tbmm'yi tanımayacaklarını belirtmiştir.

bu meseleleri siyasi platformlarda çözelim diyen birinden bu açıklamayı duymak çok acıdır. kabul edilir bir şey değildir. sen, hukukuna, adaletine ve demokrasi anlayışına saygı gösterip seçime girdikten sonra bir de ben sizin hukukunuza güvenmiyorum deyip meclis'i tanımıyorum demek tamamen tükürdüğünü yalamaktır.
devleti tehdit ede ede neredeyse tüm kck'lıların hapse girmesine vesile olmuş terörist destekçisi bağımsız vekil vükela. o konuştukça türk polisi (chp ve mhp'lilere göre imamın ordusu) içeriye kck'lı tıkıyor. allah hepsinden razı olsun.
ahmet türk 16 devlet kurup/yıkan ve varlığını hala sürdüren 'türk'lere seslendi ''devlet'in kuruluşu bile hatalı böyle yönetim olmaz(!)'' sizi dinliyoruz üstad; buyrun yusuf has hacip, buyrun ibn-i haldun nasıl yönetilir?
soyadının özellikle verildiğinden kıllandığım kişi.