bugün

Ahmet kayaya bıçak fırlatanlar şimdi göz altına alınınca olur mu canıım ben siper olmuştum kardeşime deyince apışıp kaldığım olaydır.
sesinide, siyasi görüşünüde, sözlerinide sikeyim.
Sürgün de ülkesinden uzakta vefat eden sanatçı.
türk edebiyatının en önemli şairlerinin şiirlerini bestelemiş, çıktığı her konserde biz bu ülkeyi birleştirmek için varız diyen, ülkesini edirne'den ardahan'a kadar eşi, kızları gibi içten seven, kurtuluş savaşı destanı, sivastopol marşı gibi besteleri şarkı yapan albümüne koyan bir adamı şöhretinden seneler sonra bir tane kürtçe şarkı yapmak istedi diye soytarılar tarafından linç ettirip, ailesinden ayrı parise sürgüne yollarsan tabi terörist olur. amına koduğumun salağı az düşün, bu adam eşinden, kızlarından, memleketinden ayrı düştüğü bir ülkede, gecenin bir yarısı kalp krizi geçirdi öldü. az beynini çalıştır.
yeni yıla ahmet abimin şarkılarıyla girdim. mekanı cennet olsun.
efsane sesi olan türkücü.
ekmeğini yediği suyunu içtigi vatana ihanet etmiştir.
sessiz ve karanlık bir oda da dinlenildiğinde insana kendini ve vicdanını sorguya çektiren zat.
(bkz: Ulan hepiniz ordaydınız be)
Son 2 yılda neredeyse tüm şarkılarını ezbere bildiğim koca yürekli şarkıcı.
ulan o sözleri yazan adamın içi ne kadar kirli olabilir ki ?
her hortlatıldığında hain köpek dediğim başlık.
"Gözüm" diye hitap etmesini öylesine samimiyetsiz ve yavsak buluyorum ki midem bulanıyor.
Tanım: ölü terörist.
Vatan hainidir. Apocunun önde gidenidir.
2017 yılında hala kendisi hakkında konuşulan ölmüş zat.
ahmet kaya terörist seviciydi tamam da, şarkılarına bok atmak nedir anlayamadım. saygılar.
her zaman söylerim: ahmet kayaya teröristin allahı diyenler, dağdaki orospu evlatları için niye bir şey demiyor? niye vallahi apoyu özledik dedi diye bir anda şerefsizoğlu şerefsiz oldu?

onu sen ünlü yapmadın mı? senin annen baban dinlemedi mi? onlar dinlemediyse kardeşlerin abilerin dinlemedi mi? böyle böyle ünlü etmediler mi? şimdi niye kızıyorsun?

ulan adamın "bir kaç şerefsiz yüzünden arabamı memleketimde bıraktım" lafını "arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım" diye çarpıtıp önüne sundular sen de yemedin mi? bir anda gözünden silmedin mi? sonra ölünce itiraf ettiler "o laf aslında öyle değil böyleydi" diyerek.

vallahi apoyu özlemesini hiç savunmayacağım ama bir sebep de sen değil misin be kardeşim. hadi sen değilsin, onu söyledi diye keleş almıştan, apodan daha beter oldu gözünüzde. azıcık hak gözetin sevmiyorsanız da. saygılar.
mezarı paris'in pere lachaise mezarlığında bulunmaktadır.
Adam vatan hainidir. Bariz. Ama nasıl bir şarkı yapıyorsa, dertsiz başıma dert açıyor.

Az önce keyfim çok yerinde, Youtube dan müzik dinliyorum. Sansarın beni bul annesini dinledim. O bi parti sıçtı ağzıma. Dedim bari, orijinalini dinleyelim ayıp olmasın. Yapmaz olaydım. Bu nasıl şarkıdır ya. Kanım alkol istedi lan. Sigara içmiyorum kaç gündür. canım sigara istedi lan. Yaptığım bütün hatalar gözümün önünden geçti.

Bu nasıl şarkı yapmadır anasını satayım!

Edit: Beni eksileyen insansılar sebebini yazabilir mi? Dediğimde yalan bişi mi var lan karaktersizler.
Öcalancı vatan haini.
(bkz: ciğer sökücü)
Metris önü şarkısı güzel olan sanatçı.
türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük sanatçısı.
Dışım çiçek açmış belki.
içimde kara yosunlar...
Yaprak döker bir yanımız , bir yanımız bahar bahçe.