bugün

türkiyenin en büyük gerçeklerindendir . ne yaptılarda bu hale geldik dedirtir . milletin aklı fikri sex olmuş . bide iktidar partisi dinci imancı olacak . sen ilk önce ahlaksızlıkları engelle . tabi sana düşene bi tekme at yapanı kes öldür demiyoruz . eğitim ver . her şeyin kökü eğitim . millet okula gitmek istemiyor. gidenlerse ne yaptığı ortada .
ayni zamanda turkce yazmayi da bilmiyor bu nesil.

puu allah belalarini versin.
milleti kolay yönetmek için eğitim kalitesinin düşürülmesi, kalitesiz tv programlarıyla oyalanması sonucunda oluşan düşünemeyen neslin yanında gelen promosyondur.
(bkz: hem de ne)
özgürce seks yapabilmek için gereklidir.
(bkz: akp döneminde olmuştur)
öğretmenlerin öğrencilerle am muhabbeti yapmaları ayrı bi olay . bide bazıları var hele buradakileri boş ver üniversitye git neler gòtùrùrsün diye motive ederler öğrenciyi . %90 dan fazlası mülüman olan ülke . ne diyelim bizi bozmayı başardılar.
Kavak yelleri denilen dizi ile başlayan furyanın sonuçları.

Bizim zamanımızda eğer bir arkadaşımız öyle yada böyle bir kızdan hoşlanırsa o kız yengemiz olarak kalırdı.

Ne o kıza arkadaş gurubundan biri bakardı, ne o kız o guruptan biriyle birlikte olmayı aklından geçirirdi.

Güzeldi o zamanlar.
düşünmeyi bilmeyen nesil yetiştiren iktidarın suçudur "dindar nesil".
o kadar islamcı olan bi hükümetsin şu ahlaksız dizilere engel nie koymuyosun . her gün her kanala gùnde 1 saat belgesel yayınlama zorunlulugu getir bak bakim 2 sene sonra marsa nasıl gidiyo bu millet .