bugün

Sözlükte dolu dolu yazan nesli tükenmiş yazarlardan..kendisinin jenerasyonunun gevşekliğinden ve boşluğundan genel anlamda tiksinirim,ama bu hanım kızımızın diğer Kezban ve Kamil sürüsüyle alakası yok,maşallah çok da güzel(not:buradaki beğeni Babacan bi beğenidir,kendisi kızkardeşimden küçük)..beğenerek takip ettiğim yazarlardandır efenim..iyi yazmalar
sözlüğün iyi yazarlarındandır.
tanırım iyi çocuktur.
Benim sohbetimi hoş bularak beni mutlu etmiş yazardır, teşekkürler.

Ayrıca edebiyat dalındaki bilgileriyle beni aydınlatmakla kalmayıp; bilgileriyle bilgilerimi döven yazardır.

Bilgilerim ağlıyor bi sn.
17 yaşındaki çocuğa yürüyenleri göstermiştir.
Nasıl bir yokluktasınız aq.
Boş yazılar yazan yazar. Kız yalakası yazarlar övüyor bakalım.
Yavşama loading.
Girdiği entryleri güzel bulduğum yazardır.
Ben de uzun zamandır silindi galiba ortalıkta gözükmüyor diyordum.
Şimdi farkettim de donuza eklemişim.
minnoş bir çocuk .abilerinden öğrendiği kadar chp'ye saldırmaya çalışıyor .
koştursun bakalım.
edit:dinazor dede yağlama işlemi için damlamış hemen .

Edit:eleştirmek ne zaman linç oldu ?
tanırım iyi çocuktur. bilgi ve birikimi sözlükteki çok yazarın üzerindedir.
Karışmayin kıza o bizim derneğimiz koruması altındadır.

Ülkücü bir yürekli yazar.
Nickini hep aglayanivanovna olarak okuduğum yazar.

Ülkücü müymüş, tanımadığım halde kanım ısındı bak şimdi. *
Bilgi birikimi mahalle kahvesi tadında yazar. Sanırım ocaklarda çok takılıyor.
gerizekalı zihniyeti dikkate almadan bildiği yoldan gitmesini bir abisi olarak salık vereceğim yazar.
siyaset konuştuğu için saldırılan yazar.
ancak biraz doğru biraz da yanlış söylemleri can yakmıştır.
evet bazı noktalarda haklılık payı var ancak bir çok bilgiyi araştırmadığını düşündüğüm için fikirleri söylerken ben odaklı hareket etmiş ve bu bağlamda sorunlarla karşılaşmıştır.

oysa siyasetin temelinde önce kendini öğrenmeli bilmeli ardında kendinden daha iyi karşı taraf fikirlerini bilmelisin.
adım atarken öyle yürümelisin.
siyaset bunu gerektirir.
ancak burada yolda attığı adımlar bir çok yerden bir çok yanlış yere çekilebilir.
o mayette türkçenin esnekliği ve kurduğu cümlelerin netliğini bir kez daha gözden geçirmeli dediğim yazar.
hatayı herkes yapar.
çünkü bilmiyordur.
ama ikinci kez yapıyorsa hata değil saçmalıktır.
beni iyi dediklerim iyidir
kötü dediklerim kötüdür
bakın size bir kararımı açıklayayım
artık sadece sevdiğim yazarlara nick altı gireceğim
sevmediklerime tek harf dahi girersem yüzüme tükürün.
bu ipucunu takip edin.
siyasi linç başlatılan yazar. tek sorunu görüşlerini fazla irdelemeden dile getirmesi. yaşına göre normal, siyaseti sadece medyadan ve aileden duyan bireylerin sivri görüşleri olabilir.

büyüyünce yemişim siyasetini gelin bi sarılalım diyecektir elbette.
objektiflik ile alakası olmayan yazardır. ilk geldiği sıralarda kendisi hakkında olumlu düşüncelerim vardı şu anda sadece az az ümidim kaldı maalesef ki. he diyebilir sen kimsin ki senin ne düşündüğünün ne önemi var orası ayrı.

bunun particilik ile alakası yok. her görüşe saygı da duyulmalı ancak bu saygı karşılıklı olursa tatlı olur bilip bilmeden her isteyen her istediğini yazıyor ve saygı sadece bizlerden bekleniyorsa kimse kusura bakmasın. üslup önemlidir üslubunu koruyamadıktan sonra ister yobaz tarafından olsun ister milliyetçi kesimden ister hdp tarafından ister chp ister biz gibi atasının izinde olsun ne fark eder.. ilerleyen yaşlarında ne demek istediğimi anlayacaktır kendisi zaten. şahsım olarak bende yazıyorum buraya koyundur çomardır diye ancak her seferinde açıklıyorum bu olayların bir partiye oy vermek veya oy verenler ile alakası yok bu sıfatları yazdığımız insanlar para için kendisini alçaltan ve yapılanları görmek istemeyen kesim.

her şeyden evvel bilgi sahibi olmak lazım sağdan soldan duyduğun şeylerin hepsini doğru kabul edip gelip buralara üstelik insanları kırıcı şekilde yazıyorsan koyun denilenden çomar denilenden bir farkın kalmıyor hangi görüşe inanıyorsan inan. buna herkes dahil bende tabii ki..
komik bi yazar,

chp kötü de, mhp çok mu iyi?

yahu hepsini siktir ettim bu ülkede iyi parti mi var?

chp ile mhp'yi kıyasladığımda chp kötünün iyisi kalıyor ama yine de.

akp'nin stepnesi değil en azından. muhalefet kelimesini az çok biliyor chp.
sözlüğün en kaliteli yazarlarındandır. fikirlerinden bayağı faydalanıyoruz. berhudar olsun.
sevilen yazardır (bkz: gb)
Eskilerden bir kezban galiba. Nick değiştire değiştire bilgeleştiğini düşünüyor olmalı ama hala aynı sığlığını koruyor anlaşılan.
içli bir yazar anladığım kadarıyla. Allah yardımcın olsun kardeşim.
eski sempatisini yitirdi sanki. yine de diğerlerine göre anlaşabileceğin biri.
bunu eleştirirsek adam değilmişiz. Sen mi karar veriyorsun , kimin adam olup olmadığına ? Yakışıyor mu sana?
güncel Önemli Başlıklar