bugün

ben bi tane bu tanımlara uymayan, mübarek bir insanın ismini taşıdığından dünyanın en güzel küfürlerinden mahrum kalmış, günü geldiğinde küfür yerine neyi, neresinden, nasıl yiyeceğini bu saatten sonra anlayabilmesini umduğum birisi.
Çok yanlış bir genellemedir. Herkesin çevresinde süzme piç olan muhammet isimli insanlar vardır. Bu konuda genelleme yapılmamalıdır.
benim tanıdığım bütün muhammedler ya hırsız ya gaspçı ya tinerci.. bir yiğenim var tek masum muhammed o. o da bir yaşında. bütün yaboz muhammedler sizi mi buluyor?
götünden element uydurmak bile daha akıllıcadır .
bi de insanlar kendi kendilerine sorunsal yaratırlar "neden bu ülke bu halde" diye. neden ileri gidemediğimizin cevabı bu başlığı açan zihniyette olan insanların hala bu ülkede yaşaması, hatta özel sektör ve devlet kademelerinin üst düzey yönetim kadrolarında dahi bulunması. adı muhammed olanı yobazlıkla yaftalayanlarla adı devrim olanları teröristlikle veya vatan hainliğiyle yaftalayanlar aynı kefenin elemanlarıdır. bir insana ön yargı ile davranmak bu kadar ucuz olmamalı. düşünce sistemi ve zihniyetler bu kadar körelmemeli, insanoğlu bu kadar aptallaşmamalı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar