bugün

(bkz: maşallah)
motorları pardon meleklerinin facebook profillerini üşenmedim inceledim, büyük bir kısmının yıldız teknik mezunu olduğu iddia edilmekte. beyler bu adam fake. şimdi hepiniz elinizi vicdanınıza koyup söyleyin o kadınlar cidden ytü'den geçmiş olsa sağ çıkabilirler miydi? başka sorum yok.

(bkz: einstein was here)

keza "sımayli" de.
hiçbir söylenen komik olduğu gerçeğini değiştirmeyen çelişkilerin adamı.
tam bir dava adamı. internet aleminde sağa sola dava yağdırır.

zaten çıkış yaptığınızda, adnan oktar başlığına giremezsiniz. ismail'i fena korkutmuş bu adnan kardeşimiz.
(bkz: Kedi canını senin)
sayesinde doğru yolu, huzuru bulduğum kişi (!).
(bkz: ateizm)
uludağ sözlük galeri sayfası açılmayan adam. hadi bakalım atayizler bunu da açıklasın da görelim.
kitaplarında kullandığı müstear ismi harun yahya olmakla birlikte halk tarafından 'adnan hoca' diye bilinen sözde din adamı. hiç bir dini bilgisi yoktur, zaten kendisi de hiç bir üniversteyi bitirmediğini ve dini bilgisinin olmadığını kabul ediyor. ilgilenenler için yayın saatleri değişmek üzere her gün a9 tv'de yayına çıkıyor.

(bkz: harun yahya)
Geçen gün zaman gazetesinin içinde kanalının reklam broşürünü gördüğüm adamdır.
an itibariyle a9 ekranlarında olan hocamsı. ayrıcadana kel de.
an itibariyle rasim ozanla beyaz tvde sacma bir diyalog icindedirler.
Rasim ozan la an itibariyle kapismaktadirlar yeyin la birbirinizi.
an itibariyle rasim ozan kendisiyle tassak gecmektedir.

ve an itibariylede yayindan kovulmustur adnan oktar.
rasim ozan fena ayar vermiştir.
o kitaplar gercekten kendi eseriyse ben iste o zaman evrim teorisine inanirim

karsisina aldigi hatunlarla olan diyalogu -arz,talep- dengesini bile bozuyor, teori kimin dikinde

Birde kendinde mehdi alameti aramasi yokmu, o hatunlarin boyalarindan bir kismini kullanmasini istiyorum yoksa aynayi kendine sahit tutacak

not: moraliniz bozuk kafa dagitmak istiyorsaniz izleyin tabi,gulmek garanti,bonusu gizlar
şu an kanalında kedicikleriyle zafer kutlamaları yapmaktadır.
(bkz: peygambere çekmişim)
kedicikler;

(bkz: Ebru Altan)

(bkz: Ceylan Özbudak)

(bkz: Gülşah Güçyetmez)

(bkz: Damla Pamir)

(bkz: Didem Ürer)

(bkz: Didem Rahvacı)

(bkz: Aylin Altan)

görsel
Rasim ozani gunahim kadar sevmesem de kedi canimiz hocamiza verdigi ayarla ilk ve son takdirimi kazanmistir.

Hangi amaca hizmrt ettigi belirsiz, o kizlar kim, para nerden geliyor?
Bunlar hep muamma.
Masallah hocaaaaam!
Akla "masallah" ve "inşallah" kelimelerini getiren kişidir.
geçenlerde rasim ozan ın iki dakika konuşturmadığı kedicik hocasıdır.
biri malak öbürü kedicik hocası olunca tabi ortaya böyle bir diyalog çıkabiliyor.
buradan hocama sesleniyorum lütfen kediciklerinizi böyle ağzından tükürükler ve götünden osuruklar çıkarak konuşan adamların programlarına çıkarmayın, biz o kedicikleri çok seviyoruz inşallah. *
rok ve ekibine vermiş olduğu tarihi ayardan sonra sempati duyduğum, takdir ettiğim insan. söyledikleri bana dürüst geldi, "ben buyum" diyor. gerçekten takdire şayan.
kendisini sevmesem de diğer sevmediklerime ayar üstüne ayar vermesiyle düşmanımın düşmanı dostumdur statüsünü kazanmış kişi. http://www.youtube.com/watch?v=MONwVqqeScU
beyaz tv'ye verdiği ayar görülmeye değer hoca. rok ve tayfasına bundan daha iyi ayar verilemezdi herhalde. helal olsun. yalnız malum videonun sonlarında kuran'dan ayetler okurken misafir olarak getirdiği konuk kediye yazmasıyla beni benden almıştır. büyüksün reyiz.
islamiyeti bilmeyen müslüman kimlikli şehirli ama cahil vatandaşları kandırmaya çalışan israil projelerinden birisi.