bugün

O kocaman göbeği Zeydan yapmadı, karayolları yaptı.
yıksınlar beğenmedim başımı döndürüyor. ewed
şakirpaşa havaalanı için plan ne oldu. umarım tarsusa taşınmıyoruzdur. kapanacaktı en son. ne çok birikmişim meğer. canım adanam adeta bı köy.
havalimanı da belediyenin kararı değil.
koca şehrin havalimanını ta uzağa taşımak hem bize hem de çevre illere eziyettir. depremden etkilenen ve havalimanları yıkılan iller Adana'dan kalkıyordu. şehrin göbeğindeki havalimanı ne zamandan beri tehlike arz ediyor acaba sayın yöneticiler? Neden dolmuşla ya da yürüyerek gittiğimiz havalimanına gitmek yerine artık havaşa tomarla para ödemek zorundayız? son zamanlarda sırf Adana ak partiye oy vermedi diye bunları yaptıklarını düşünüyorum.
madem sıfırdan havalimanı yapacak bütçe vardı,bura bir süre kapatılıp büyütülebilirdi.
Ctrlx önce belediyenin görevlerini öğren güzel kızım ;)
hepinizi döverim belediyenin görevi umrumda değil. umrumda olan tek şey adananın ebesini sıkıyor olmaları. farkında mısınız bütün şehirler ilerlerken biz geriliyoruz.battık
Havalimanı için halkın birlik olması gerekiyor, duruşunu göstermesi gerekiyor.
Öte yandan CHP'li Mersin'in yollarına bak, kaymak gibi. Adana'nın yolları köstebek yuvası gibi bazı yerleri de yol üzerine beton çimento şeklinde mini çin setleri var.
MHP'deyken de böyleydi üstelik.

Ama belediyeyi akp alırsa da, havalimanı için tepki göstermeyebilir.
Adana belediyesini Zeydan Karalar aldığında masasına kadar hacizliydi ve belediye personeli maaşları 3 ay geriden geliyordu.

Belediyenin ekonomisini toparladı.

Kiralamak yerine satın alarak belediyeye yüzlerce araç kazandırdı..

5 senelik süreçte 2 sene pandemi ile uğraştı herkes gibi.

O bitti deprem oldu.

Zaten chpli belediye olduğu için bütçesinin yarısına yakını kesiliyor, büyük projeler yapabilecek bir para yok.

Şu ilçelere hizmet konusunda eksikleri olduğunu ben de duyuyorum. Fakat bu iş baştan yanlış.

Karataş’a da Ceyhan’a da Tufanbeyli’ye de aynı adam nasıl 4x4 hizmet verebilir.
vermeli adana belediye başkanıysa kendisi diğer ilçeleri göz ardı etmek yerine ilgilenmelidir. gözde ilçelerle herkes ilgilenir o kolay iş. önemli olan kimsenin önemsemediği ilçeleri güzelleştirebilmek. çünkü hepsinin ayrı bı güzelliği var sadece değer verilmiyor. kafayı bı takmışsınız merkeze. bok var merkezde
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar