bugün

illüzyondan ibaret bir dünyada yaşıyor oluşumuz ve bunun sebebi bizleriz.
Sıcacık bir evde minnak minnak fikişmek varken buz gibi bir odada yorgan altından internete giriyoruz. Acı ama gerçek.
Biz bu dünyaya anasız banasız geldik. Okuduk zengin olduk. Şimdi sikiyoruz. içiyoruz. Kafa güzelleştiriyoruz. AMA nereye kadar?
insanların kaçtığı, duymak, bilmek, görmek istemediği gerçeklerdir, saygılarımla.
Evde kullanmadigim ev aletlerini ikinci el satayım dedim, meger hepsi birer hic olmuş. Kargo parası daha yüksek neredeyse. Vay arkadas tüketim cilgini olmusuz meger. Hayrina dagittim gitti garibana. Sevap bonus olsun bir nebze.
Rüyadan uyanıp tekrar uyuyamamak. Acı çok acı.
size aslında hiç o gözle bakmaması kabul edin artık.
rüyalar sadece rüyadır.
Yarin kpss'nin olması.
(bkz: ağda yapmak)
Evdeki hasabın çarşıya uymadığı gerçeği.
görsel
nerde sevdiklerim ?
hani sevenler ?
ağlatıyor beni acı gerçekler.
bitmiyor isyanlar, bitmiyor suçlar.
inliyor başımı vurduğum taşlar.
ihtiyar olmadan ağardı saçlar.
kar beyaz saçımı yolasım gelir.

bir ibrahim tatlıses şarkısıdır.
%50 diye tabir edilen çakma mehdinin bidon kafalılarının olduğu gerçeği
--spoiler--
Yani oy veren mükellefin yarısı boşa yiyip oksijen alıyor amk oksijeni nereye aldıklarıda belli değil üstelik
--spoiler--
arkadaslarinla yan yana olduğunda hepsi telefona gömülür sonra herkesin konuşacak biri bulduğunu görürsün on an işte tam olarak o an.
Vasıfsız birini kimse kullanamaz.
sen yazarken 1 dk geçti agla.
B52 ve C130 uçakları ile yapılan misket bombardımanı çok isabetlidir. Bombalar her zaman hedefi bulur.
ne kadar çabalasak uğraşsak da sonunda ölüm olması.
görsel
Denizlide deniz olmaması.
Bu ne saçma şey deniz yoksa ismi niye denizli, hayallerimle oynadın denizli, nasıl deniz olmaz
bi ilişki bitince en kıymetli dostunuzu kaybediyorsunuz.

(bkz: true story)
görsel
vazgeçilmez olduğunu hissettirdiğiniz herkes, kendisinin oluşturduğu vazgeçilecekler listesinin en başına sizi koyar.
Şemsiyeyi illa açıyorlar abi.