bugün

Ulan yine beni yazmamassiniz daha ne yapalim. Hesap ozeti mi atalim.
kariyerleri uzaydır ben o kadarını diyim.
Doktor olanlardır. Onları da ayatta ifşa etmem.
sadece begendigim bir entrynin yazarina jest olsun diye acik oyluyorum.
kimseye yurudugum felan yok yanlis anlasilmasin...
hepiniz benim kardeslerim, abilerimsiniz...
o erkeklerin %90'i sana yurumustur zaten sorun etme o kadar da.
(bkz: yaz yaz beni de yaz)
Lookin bacim o yazdiklarin degil.

Bunlar herdaim biz ozguvenli hanimlari sozde asagilama eylemi icin kullandiklari " sozlukte kiz oldugunu bollo otmoyon odoplo kozlor vor" tarzi efsanevi yazarlar.

Yaziyorlar ama belli etmiyorlar. Hepsi sixpackli adonis free yazarlar. Resim attilar ordan biliyorum . Verrmem asiri kiskancim.
Su eva "onlar kendilerini bilir."

diye başlık açılır mı yaz isimleri şuraya tasdik edelim yahut bırak şu iti diyelim. Üç oldu oyunu kuralına göre oynamıyorsun bilmem farkında mısın. Kınıyorum seni.

Frekans olsun 0fu0 olsun, t bag, twist, hep sevdiğimiz arkadaşlarımız. Kefiliz. Oylayın.
Bana yürümeyin sevgilim kızıyor.S.s
yazıyor yazıyor su eva açık oylamaya değecek erkek yazarları yazıyor. koşun gelin laaaa!
bana yürüyebilirsiniz.

ama ben size yürüyemem felçliyim.

edit: sikimden pardon belimden aşşa tutmuyor*
Erkek diye sürekli açık oyladığım bi aşuregibisurat vardı o da kız çıktı iyi mi?
(bkz: titanik filmindeki batan gemi)

Zengin.
ben çıkmaz sokağım dedirten başlık.
Efenim yürümekten ziyade hani konuşsanız etseniz zarar gelmeyecek 4 tane adam var buralarda.
Allahim acaba benden baska yuruyen var midir korkusu tasinan yazarlardir. insallah yoktur. Amin.
"ah ulan olamadık ki şunlardan biri" düşüncesi uyandıranlardır.

(bkz: yürüyorum dikenlerin üstüne)
Onlar kendini bilirci kezbanlar yine çıkmış. Adama yürüyeceksen bari nickini yaz apla, çakallık yapma. Ehe.
itinayla içinde bulunmamaya çalıştığım yazarlar listesidir.
yok oyle bir yazar.
en azindan ben goremedim.
entellektuel, karakter sahibi, kendini gelistirmis erkekleri uludagda bulamazsiniz, aramayin bosuna.
*simdi burda baslik actik diye nick verip ifsa edemeyecegim yazarlardir.

Onlar kendini bilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar