bugün

bir omur futbol oynasa messinin sag kramponunun cikintisi olamayacak futbolcu.
bu zihniyetle messi gibi değil gökdeniz karadeniz gibi bile olamayacak.
Çapsız topçu
Şu adamı fatih terim Bizim alt yapı takımina bile almaz amk.
Yerden kalksa top oynayacak vitaminsiz. Dokun kurşun yemiş gibi kendini yere atıyor. En fazla oynayacağı yer Trabzon ötesini göremez vitaminsiz. Evet.
Klasik varoş topçusu

Amk böyleleri ingiltere premier ligde mücadele etse West hamda bile ilk 18 e giremez

Yada Fransa'da toulusede 18 e giremez
Ama bizim Türkiyede adam sınıfına topçu sınıfına giriyor.

Hani kılavuzun olmadığı yerde keçiye abrurrahman çelebi derlermiş ya buda o hesap....
gelecek vaad eden oyuncu.
halı saha topçusu.
trabzonspor'da kaldıkça daha da körelecek yeteneği.
yer sofrasında fotoğraf paylaşıp durma zihniyetini bırakıp ispanya veya ingiltere'ye gitmeli.
Bugün oynanan ankaragucu maçında bir iki pozisyon hariç takımını ileri taşımayan Trabzonun wakayeme ve ekuban gibi tehlikeli ayaklarını topla buluşturmayan ankaragucunun de
Hücum gücünün zayıf olmasıyla bunu misyon edinmiş dolayısıyla 5 bin lira getirisi olan kuponumu yatırmış topçu. Son dk larda perreiranin kırmızı kartına benim kadar sevinen yoktur herhalde.
bu akşam oynanan konyaspor mücadelesinde sakatlanıp çıkı.bileğin de kırık varmış geçmiş olsun. şansız bir futbolcu. sezon için de en az 2-3 kere sakatlık geçiriyor tam form tutmaya başlarken yine sakatlanıyor malesef. tez zamanda iyileşir umarım.
önceki sakatlığından tam olarak dönememişti zaten. eski performansının yüzde 60'ını ancak verebiliyordu. bir de şimdi ayağı kırıldı çocukcağızın. beklenen seviyeye bu saatten sonra gelebileceğini düşünmüyorum ben.

çok çalışkan olmadığı söyleniyor birde, zaten çalışkan olsaydı bunca zamandır fiziğini ve son vuruşlarını geliştirmiş olurdu. ilk çıktığı günden bir adım öteye götüremedi. zayıf fiziğini güçlendiremedi.

inşallah düşündüğüm gibi olmaz ama bu saatten sonra vasat bir kariyer bekliyorum kendisinden. aksini yapabilmesi için eskisinden 3 kat 4 kat fazla çalışmalı. iyileştiğinde tesislerden çıkmamalı, ağırlık çalışmalı.

belki gaddarca bir düşünce olacak ama, geçen sezon ve bu sezonun başında 20 milyon euro üzeri teklifler geldi Abdülkadir'e, futbolcunun ederi geldiğinde satacaksın arkadaş. böyle götünde patlar işte adamın, bul bakalım daha 5 milyon veren bulabilecek misin..?
malesef bu sakatlık illeti bazı futbolcuların yakasını bırakmıyor. şimdi bu şansız futbolcular kervanına a. ömür de katıldı. çok geçmiş olsun.
lionel messi'nin laz versiyonudur.
Bir ara bu çocuğa yabancı bir kulüpten 22 milyon euro teklif gelmişti trabzonspor'un açgözlü başkanı vermedi şimdi köpek gibi pişman.
görsel
Seyirci yuhalayınca kulübede hüngür hüngür ağlamiş.

Iyi oldu !.

Kendine gelmezsen daha çok yuhalanır ve ağlarsin.

Adam akılli oyna velet !.
görsel
yerli messi yersen.
emre mor'un kafası çalışanı.
montella gibi teknik taktik bilen birinin tedrisatından geçmeli.
şampiyonluğu kutlamak isteyen trabzonspor taraftarlarının çocuğa hayvan gibi sarılmaları sebebiyle baygınlık geçirip ölümden dönen futbolcu...

https://imgrosetta.mynet....881/14413881-728xauto.jpg
bir zamanlar 23 milyon euro teklif edilmiş ve şimdi 8-10 milyon bile teklif gelmeyen ve bu yüzden yönetimin pişmanlığını dile getirdiği, sık sık sakatlanan trabzonspor forması giyen yerli ortasaha pozisyonunda oynayan futbolcudur.
Emniyet Kemersiz, Tek Elle ve Yüksek Hızla Makas Atarak insanların Hayatını Tehlikeye Atan futbolcu.
hem ajax hem monaco'nun ilgilendiği trabzonspor oyuncusu.

görsel
gs'nin alması gereken futbolcu.
zaten ts taraftarı da sevmiyor kendisini.
fazla tepki olmaz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar