bugün

mahkemede insan öldürmekten değil, devlete ihanet etmekten yargılanan kişi.
Gotune her gün dildo sokulup tatmin edilmesi gereken maymun.
ülkücü olduğunu açıklayan kişi. bu açıklama aslında eski. ama şimdi yine buraya koyayım dursun dedim.
mhp kollarında yetişmiş kişidir.

http://www.dailymotion.co...iz-sorgu-goruntuleri_news

aslında bu durum, mhp nin kendine düşman yaratıp sonra da bakın biz sizi kurtardık demek için sürekli bunu tekrar ettirmesinden ibabret de olabilir...
görsel
Bir gün gerçek Türkler devlet yönetimini ele alacak ve bu köpek dölünün parçaları ayırıp yurdun 4 köşesine dağıtacak eceliyle ölmek yakışmaz kahpe dölerine.
(bkz: orospu çocuğu)
"kürdistan işçi partisi" adında örgüt kurup, olmayan kürdistan için eylemler yaparak kürt çocukları öldüren şeref yoksunudur. apo diye üç harfle anlatılmasından ziyade o ve ç harfleri ile anlatıldığında anlamı tam oturmaktadır.
Kendisi hakkında utanıp sıkılmadan, pişkin pişkin güzellemeler yapılan katil.
Serôk ' tur.
türklerin çok sevdiği bir terörist olduğu için cennet gibi bir adada misler gibi yaşamaktadır.
bu orospu çocuğu olur da ev hapsine (mandela gibi villa tarzı) çıkartılırsa daha sonra da alıştıra alıştıra serbest bırakılırsa bu ülkede yer yerinden oynamaz. vallahi de billahi de oynamaz. ülkede onca şey yaşanıyor ve hepsi alenen yaşanıyor millet olarak o kadar tepkisizleştik ki anlamak mümkün değil.

uyuşturulduk resmen, halk olarak tepkisizleştirildik. bu orospu çocuğu da serbest kalır. 5 ay sonra odtü'ye de bir hayvanat bahçesi müdürü rektör olarak atanır. devletin kurumları satılır, hırsızlar savcıları kovalar, vatansever komutanlar hapislerde çürütülür yerlerine gelecek rütbeli komutan kalmadığı için yine atama yasaları falan değiştirilir. vs. vs.

bu milletin uyanması için şehit haberleri sıradanlaştı sanırım etki etmiyor artık. ateş düştüğü yeri yaktığıyla kalıyor. yeni kubilay'lar mı lazım uyanmamız için?

bilemiyorum altan...
kürtlere ulusal bilinc blo blo bloooo blooooo falan , olum ulusunuz ırak , suriye sektırın gıdın ulus dıyorsanız. işid orda kurtlerın ebesını bellerken tsk ıle neden savasıyorsun o zaman ?
(bkz: pkk lideri)
(bkz: sèrok)
yakalandığı zamanı hatırlıyorum. türkiye cumhuriyeti adına çalışabilirim, terörü bitirebilirim gibi geri vites yapan eziğin teki.
süreç ayağına yüz verildi bu itlere de yeniden baş verdiler, sesleri çıkmaya başladı.
şeref, namus gibi kavramları bir köşeye bırakmış, aklınca terör örgütü lideri olmuş fakat yakalandığında "benim annemde türk, türkiyeyi severim, isterseniz size çalışabilirim" diyecek kadar kaypak, dönek, korkak, haysiyetsiz biri. türk, kürt farketmeden binlerce insan öldürdü, gencecik askerleri şehit etti, polisleri şehit etti şimdi imralı denilen yerde kral gibi bakılıyor. yiğeninide meclise soktu, hatta yiğenine o şehit ettiği askerler var ya onlar gibi şehit olmayı göze almış askerlerimiz selam durdu. yaşattığı acılar içinde kıvrana kıvrana ölmeyi hakeden, asılmak kendisine bir mükafat olacak varlıktır. bu kadar insanın kanına giren, haksız bir davayı yürüten, ilk eylemini yaptığında yatakhanelere kadar girerek gencecik askerleri silahsız vuran bu şeref yoksunun izinden gitmek ne akıl, ne insanlığa yaraşır. hadi ben türküm sizin deyiminizle faşistim fakat türk şehitleri, ölen sivilleri es geçelim bu it kürtlerede acılar çektirdi. kaç kızı dağa kaldırttı? kaç kıza tecavüz etti? kaç köyü yaktırdı? bunları herkes biliyor. son zamanlardada bu şeref yoksunu masum gösterilmeye çalışılıyor? Neden? Çünkü muhalefetide, iktidarıda herkes bundan nemalanıyor. Bu herif yeni atanmış sırf hizmet götüreyim diye doğuya giden onlarca öğretmeni, doktoru öldürdü. Bunları türkiye unuttu, unuttu ki bunun yiğeni şimdi mecliste benim cebimden senin cebinden çıkan vergi ile maaş alıyor, askerlerimiz onun önünde selam duruyor. umarım ölmez, umarım uzun yaşarda kenan evren gibi o da acılar içinde kıvrana kıvrana ölür.
Kendini tanrı ilan edip, yakalandığı zaman türk askeri karşısında ezilip büzülen, "ne derseniz yaparım" moduna giren, bebek katili, uyuşturucu taciri, on binlerce insanın kanı eline bulaşmış dünyada ne kadar türk düşmanı dış mihrak varsa hepsinin piyonudur. Hadi burada imralı da yattı rahat rahat lakin öteki tarafta nasıl yatacak diye merak etmiyor değilim.
Şu yaratık senin liderinse söylenecek pekte bir şey yok anladın sen onu.
Boşa oksijen tüketiyor. Asın gitsin.
"Godın döha da ölevlöndü" diyen sapık ruhlu eşek sevici.
Kendisi suriye'den kovulup yunanistan'a kaçtı, oradan kovulup italya'ya, italya'dan kovulup Belçika'ya, oradan da kovulup kenya'ya kaçtı, baktı ki cia bu bu dallamanın gittiği her yerde bir huzursuzluk doğuyor, Türkiye'ye teslim etti. italya'da polis kontrolünde kaldığı villayı havaya uçurup gerekirse savaş açma planı yapan Türkiye'den bu hale nasıl gelindi anlamıyorum.

idamı kaldırmak için götünü yırtan mesut Yılmaz, Bülent Ecevit vs.. düşünüyorum da acziyetin alenen ortaya çıkmış halleri.
Seksi(!) şey.
Yakalandığında lağım faresi seviyesindeyken, akp sayesinde Türkiye'nin eş başkanı olan terliğimsi hayvan.
Seküler kürt lideri.
itin sokup kancığın çıkarttığı ana bir baba bin bir soysuz orospu çocuğu.
Bu kadar entry girilince idam edildi sandığım çirkin katil. Başkatil.
havuz medyasının yani akp medyasının bi ara en sevdiği kişi idi. alayı övgüler düzer, saygı duruşunda dururdu.
şimdi aynı tayfa söylediklerinin tam tersini söylüyor. bu beş para etmez adam bile içimizdeki yılanları ortaya çıkardı aslında istemeden de olsa.
asıl tehlike bu terörist başı değil, bu adamı dün övüp, bugün kötüleyen sürüdür.
güncel Önemli Başlıklar