bugün

kürt böreğinin arkasından diyarbakır karpuzu yedikten sonra görülen rüyadır.
uyanır uyanmaz abdest almak gerekebilir.
insallah bugun ruyamda orospu cocugu gorurum deyip yatan kisinin duasinin tutma durumu.
(bkz: kabus)
an itibari ıle yaşadığımdır.
gerçek gibiydi üstelik, korktum bilinç altıma molotof falan atmasından neyse;
işte bunlar bizim eve geliyor, abdullah öcalan' ile bir yancısı, abdullah öcalan'ı sedyeyle getiriyorlar yaralı, beni yattığım yerden kaldırıyor yancısı abdullah'ı yatırıyor, mecbur sesimi çıkarmıyorum, sonra babam hemen beyim ayaklarına yatmış beyim bir isteğiniz var mı? falan diyor, onlar da diyor ki, şuraya bir perde çek, içerisi görülüyor babamda hemen perdeyi takıyor yancısı diyor ki aferin sen itaatkar biriymişsin, seni bizim örgüte dahil edelim(gülme efekti hahha) babamda yine uşak tarzında etme beyim, çocuğum var çoluğum var diyor, sonra isyan edip balkona 155'i aramaya gidiyorum annem geliyor, yapma kızım anlarlar bizim aradığımı sağ bırakmazlar diyor, mutfağa getirdikleri ekmeğin üzerinde kürtçe fiyat bile gördüm, çok ayrıntılı bir rüya idi, sonu çok traji komik yalnız... tam annem bizi öldürürler etme kızım dedi arkamda bir kıpraşma hissettim noluyo dedim? arkamı döndüm annemmiş, belin açık kalmış, örtüyordum dedi.
blow jop yapması halinde insanın seks hayatınında bitmesi demektir.
rüyada değil haftaya tv karşısında görürsek şaşırmamak gerekir.
hayra alamet olmayan karabasan gibi bir haldir.
sabah uyanınca ilk iş,boy abdesti almak lazım o zaman.
insanı içten içe korkutan durum.