bugün

onaybaşkanı.
(bkz: başbakanlık onay işleri müdürlüğü)
An itibariyle bizlere yanlış yapmış insan.

Gerçekten çok büyük yanlış yaptın başqan.
Nedense basbakanla her zaman ayni fikirde olan sözde cumhurbaskani.
internet yasasını onaylamasıyla, twitter'da 30 saniyede 500 takipçi kaybetmektedir.
sahibinden satilik, sifir kilometre veto muhrunun sahibi.
spamla spamla belim agridi ya.
tuzu kuru cumhurbaşkanı. genç ve dinamik devlet büyükleri lazım bize.
şuan unfollow ve spam manyağı olduğunu düşündüğüm insan. tweetlerine bir baktımda çoşmuş baya ama lütfen ingilizce konuşmasın.
adamın dibidir. ney miş efendim, anfollovmuş, sizin follovunuzlamı geldikki anfolovunuzla gidelim.
saniyede rahat 200 unfollow yiyen cumhurbaşkanı. ulan adam unf. manyağı oldu.
bazı insanların aklına bu ismi duyduktan sonra fareli, çobanlı, sikişli, sokuşlu şeyler gelir.
son verilere göre 36.000 kişi tarafından terk-i diyar eylenmiş. hayır zaten niye takip ediyordunuz? adam onayladığı yasayı twitter'dan açıklayacak kadar hem profesyonel(!) hemde ironik
+"houf yhaa yne bi ysa dha onyladım...bitsede gtsk asdafgjasdfghj" (bkz: aynı g tün bokları)
(bkz: durduramıyoruz efendim sürekli onaylıyor)
ankara 1.noteri.
görsel
kendisi dünyanın en kıdemli noteridir. gerçekten işini bu kadar seven ve başarılı noter çok az bulunur. abdullah gül tc için büyük şanstır. kendisi bir saatte yaklaşık 500 yasa onaylayabilmektedir. kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

arz ederim.
internete sansür yasasını onayladığını internetten duyurarak omurgalı(?) bir duruş sergilemiştir.
çok sevdiği twitter'e yasak gelirse ne yapacağı merak edilen insan.

gelmesi de çok uzak değil.
(bkz: 11 inci çankaya noteri)
Twitter'da takipçi kaybediyormuş. ah ne büyük kayıııp!!! hemen takipçi bulmalı, bir şeyler yapmalı. yoksa hali harap.
takip listemde olsaydı anında unf yapacağım şahıs. zorbalık içeren bu yasayı hükümeti kollamak için onayladı. taraflı davranmıştır.
twitter de neden takip edildiğini merak ettiğim siyasetçi. lütfen takip etmiş olup da dünden sonra takibi bırakan arkadaşlar özelden 3 kelime ile ikna etsin beni bu adamı neden takip ettiklerini?

hamiş: ben abdullah gül e kızmıyorum. onu takip edenlere acıyorum sadece.
twitter'dan millete iyi ayar vermiş şanlı cumhurbaşkanımız.
noter.

görsel