bugün

şimdi adamı ne övücem ne yericem, siyasi parti tutmam. o yüzden o ayaklarla gelmeyin. futbol takımı da desteklemem. nevresim takımlıyım. annemle babamı da eşit severim hatta. * soyadıyla ilgili kelime esprisi de değil. ama adamı ne zaman televizyonda görsem hep böyle sanki az önce çok müthiş bir espri yapmışlar, gazetecilerin önüne çıkmadan önceki odada biri müthiş bir espri patlatmış da ona çok gülmüş, aklı hala orada, yüzünde böyle hafif tebessüm, ulan ne espriydi ama dur şu gazetecilerin karşısında da gülmeyeyim rezil oluruz valla, kendimi tutayım gibi bir ağız şekli var sanki. biri yine espriyi hatırlatsa pat diye orada gülecekmiş gibi ağzının gülmeye bir yatkınlığı var. işi bitip tekrar geri döndüğünde ahahahahha zor tuttum lan kendimi insan içine çıkmadan önce şöyle espriler yapmayın olum yaa hahaha diye odaya tekrar geri döndüğünü hayal ediyorum hep. böyle saçma bir insanım işte. adam çıkıp çok önemli açıklamalar yapıyor belki, ben neler düşünüyorum.
Karşısında duran adam için "sinir testi" teşkil etmektedir. Aynı özellik George Clooney'de de mevcut ama... fak vaar seninnebenimmaramdakoccamanbi fak vaar!
sanki arkadan biri ... töbe töbe.