bugün

görsel
görsel
n'wakaeme'nin takım batıran cinsten maliyetli versiyonu. biz aynısını üçte bir fiyatına buluyoruz.
Gündüzümde gecemdesin
Çalınmasın söylenmesin
Sen benim şarkılarımsın

Geçmiş değil bugün gibi
Yaşıyorum hala seni
Sen hep benim yanımdasın

Türkiye'ye gelmiş izlemesi en keyifli oyuncu.
keitaya doyamamış olacağız ki yaratan bize brumayı gönderdi..

keita topu alınca sağ çizgiden kaleye kadar tıklamadan giderdi be..

brumada aynı şekilde.. allah sakatlık vermesin.
vasat bir futbol sergilemiştir ülkemizde.
Hasbel kader gassaraya yolu düşen topçu.
görsel

türkiye'ye gelmiş tipik çirkef galatasaraylı futbolcu modelidir. evet.
çalım ve sürat üstadıydı.
Deparlariyla cimlerden duman çıkaran adam.
2 gün içinde sözlükten bir kızın çıplak fotosunu ifşa edecek olan yazar.
Zamanının çalım makinası 80 yaşında bile olsa Galatasaray'a gel oyna derim öyle severim zenci'yi. Carlos'a yumruk atması da cabası tabi derbi de 10 kişi kalmıştık müthiş bişiydi.
Bir eskişehirspor düşmanı.
Antalya'da yazlığı var diye kendini zengin sanan fakir. Arkadaslar sunun agzina emzik verin de sussun ya yoksa baska bi sey vericem yani tutamiyorum kendimi..
Vurur yüze ifadesi hoşgeldin bitanesi.
Gece gece sözlük kızlarına vuri vallah.
Laf sokacagınıza icraat yapın aslan parçaları.

adam olun adam.
(bkz: geldi yine tipini siktiğim)
Ben geldim gençler oyuna başlayalım.
(#29918420) başkalarını adam olmamakla suçlayan ancak yemediği halt kalmayan yazar müsveddesidir.
Adamliktan bahsediyorsun, tanımadığın insanların ailesine namusuna şahsiyetine gayet mezhebin geniş bir şekilde saydırabiliyorsun.
Pin ar namuss nickli kişinin abisini tecavüzle suçlarken kendi yaptığının adamlık olduğunu düşünüyorsun. Sen de haklısın, herkesin yetiştirilme tarzı farklı. ailesinin eğitim durumu ve saygı çerçevesi farklı demek ki. Gerçi eğitim bu kadar zor olmamali, ben kedimi bile üç ayda eğitirken senin 20-25 yıl boyunca yobazliktan başka bir şey öğrenememen zihniyetindeki gerilikten kaynaklanıyor bu ailenin de suçu değil yapacak bir şey yok. Tez zamanda silik olursun da ergen birinden daha kurtuluruz.
Gereksiz bir yazar.
11.nesil fake ergen gs li bebe. ayrıca fake hesabına güvenip pek güzel millete iftira atacak kadar düşük biri. yazık kimin evladıysa.
ha bir de Beşiktaşlı bir mod tarafından çaylak edilmiş ergen fake.
istese bütün sözlügü satın alabilecek kadar serveti olan yazar.

bana laf sokmayı kesin artık ezik insanlar.
Çaylak olan yazar. Birilerinin namusu hakkinda konusursan bu olur işte.
Şunu ciddiye alıpta konuşmaya bile değmez. Donuzla at çöpe.
Fakirlerden nefret ediyorum diyor bende sizden nefret ediyorum amk sizin harcadıgınız paralar bana çerez parası geliyor dedim arkadaş hakaret anlamış.