bugün

bir an önce yapılıp yüreklere su serpmesi gereken açıklamadır. millet halkı sürüsünün kafası karışık, ileri karakol amirleri göreve lütfen...

(bkz: çaresizliğimiz köpekliğimizden olabilir)
amerika önünde sonunda istediğini elde etti. gerçek müttefikiniz biziz mesajı verildi. artık geri dönüş yok bu köpeklerle hareket etmek zorundayız gibi. tek başımıza mücadele edecek gücümüz yok.
uluslararası ilişkilerde her adım anlaşmalı ve çıkarlara uygun atılır. türkiye oraya abd ve rusya onaylı girdi ve son zamanlarda ikisine de zıt gitmeye başladı. ne sikime girdin diye hakaret ederek soru soracağın merci ben değilim. türkiye nato müttefiki ve nato'dan en ufak bir destek yok. o zaman nato'nun direktörü abd ile yakınlaşman lazım.
abi gece gece sacmalamayin uluslararasi strateji diye bisey var... abdnin muttefikleri rusyanin muttefikleri birde 3. dunya ulkeleri... Kimsenin muttefiki olmayan libya yugoslavya vb ulkelerin durumu ortada... boyle sacma sapan konusmayin yok abdye hizmet etmek falan...
turkiye nato ulkesi olmasaydi bugun ne durumda olurduk bilinmez ama kesinlikle isvec gibi olmayacaktik... Niye bizim ulkenin sagcisida solcusuda abd dusmani soru isareti benim icin...
beyinsiz olmanin alemide yok...
Abd ve rusya suriyede danışıklı bir döğüşün içindedir. Her ne kadar Mücadele halinde görünseler dâhi. Türkiyenin bu tezgahı farkedip görmesi ve ona göre hareket etmesi lazım artık. Suriyede savaşmak her halukârda bizim aleyhimize neticelenir. Abd bizden taraf gibi görünsede aslında değildir ve amacı, yani esas tuzak suriyede bir iran türkiye çarpışmasıyla oluşturulacak kaostan istifade ederek suriye kürdistanını kurmaktır. Ardından savaşı büyüterek türkiye suriye ırak ve iran arasındaki haritalarda gösterilen o bölgede büyük kürdistanı kurmaktır. Rusyanın da bölgede askerinin olması bunu değiştiremeyecektir. it iti ısırmaz.
abd ve rusya suriyede danışıklı bir döğüşün içindedir... birlikte buyuk kurdistan kuracaklarmis... yaw he he... avrupayida israili ve irani unutmussun...