bugün

indirdigim ve birkac bolum oynadigim oyun.

Asiri zevksiz.
bir kadın tektaşı, bir şarapçı şarabı, ted bundy ölüyü nasıl seviyorsa... benim de öyle sevdiğim not aralığı.
Tekrar yükleyip 50. Bölümde kaldığım oyun..
yalnız insanların yegane sevgilisi.
Şimdiye kadar alamadığım nottur.
60. seviyenin blender ile gecmenin mumkun oldugu oyun.
Anasini avradini siktigim oyun. Totalde uc kere hata yaparak 96. Levele geliverdigim ayni hizda da sildigim oyun. Fazla basit bu ne amk!
84 Çok beter.
Oynanmaz oyun. Ya arkadaş yeterince derdin mi yok bide yok 40 tane toplu iğneyi doğru düzgün atmaya çalışıyorsun? Derdin azsa montla sıç bunu oynama.
108. bölümü 5 günde ancak az önce geçebildim ve şimdi heyecandan elim titriyor sözlük. allah bu oyunu yapanın belasını versin. **
180. Bölümdeyim 2 gündür uğraşıyorum.

Edit: yazdıktan sonra ilk denememde geçtiğim bölüm, demek ki yazmak gerekiyormuş.

Büdüt: an itibariyle 200. Bölümde olduğum oyun.
Sinir hastası yapar adamı.
123. Bölümün mantığını anlayamadığım oyun.
84. bölümü bi geçemedim efenim.
Mikserle bile denedim, olmuyor olmuyor arkadaş!.
bir kere dahi oynamadığım ve oynamayacağım yüzlerce saçmasapan oyundan biri.

oturup günlerce gecelerce bölüm geçmeye uğraşan insanlar var. şaka gibi.

cidden üzücü ayrıca.

çalışıyoruz/okula gidiyoruz, trafikte bekliyoruz, uyuyoruz, yemek yiyoruz...

ve kalan zaman zarfında, kendimize ayıracağımız yegane vakitte gerizekalının tekinin yazdığı oyunda bir şeyler yapmak için öylece oyalanıyoruz.

o zamanı kim geri getirecek? kimse. ama bunun için harcıyoruz.

tuhafız.
170 i geçicem az kaldı. önceden kaç tane atacağın yazmıyordu şimdi güncelleme geldi herhalde 30 tane atman gerekiyor. 29 u gördüm ama 30 cidden zor oraya.

not: 170 e gelmek için günlerce haftalarca uğraşmadım 3-4 gün içinde yarım saat ve bir saat genellikle yatmadan önce uykum gelsin diye oynuyorum. anladım ki tanrı vergisi bir yeteneğim var bu oyun için *
Saçma maçma diye lekeleyen herkesin yükeyip oynadığı oyun.
Oyuna mantıksız diyenler var, öncelikle oyun reflekse dayalı bir eğlence oyunu illa sen sevmeyince mantıksız mı oluyor? Ara sıra sıkılınca oynamak için iyi, bağımlı olunca sinir krizi yapabiliyor.
Haftalardır uğraşıp da 284. Bölümü geçemediğim oyun. O bölüme on günde gelip bir bölüm için haftalarca uğraşıyorum. ios'ta o bölümü geçen varsa o insana taparım yeminle. Zira androidde 284 çok kolay ios ta geçilmiyor.
Sinirlenince ananın amı şeklinde okunan oyun.
Insani sinir hastasi eden ve sildikten sonra cok rahatladigim oyun.
lanet oyun. 49a kadar geldim baktim gecemiyorum oyunu sildim. Zorlamaya gerek yok.
Sol elimi uyuştu 50 ye gelecem diye, lanet oyun.

Geldim, artık uyuyabilirim.
bu oyunu oynarken telefonun ekranını kıranlar var...
Sabır,zamanlama, dikkat gerektiren kesinlikle bağımlılık yapan oyun.
Bir kaç level oynadıktan sonra sıkıldığım oyun. ikinci bir flappy bird vakasıdır aynı zamanda. Bırakın amk başka işiniz mi yok.