bugün

Çalıştığım köyde var bi a101, çalışanları da köy halkından, resmen köy bakkalı muamelesi görüyo, veresiye yazdıran mı dersin gece açtıran mı hepsi var
Çalışanlar bile abi/abla 5 dk dur şu kasada eve kadar gidip gelcem diyolar
aldın aldın ürünlerinin reklamını yapıyorlar ama markette indirime sokmuyorlar. çok sahtekar bir market.
skt si geçmiş ürünlere hatrı sayılır indirim yapan firma. https://www.youtube.com/shorts/Mka0qvelcVM
Kanaatimce en vasat zincir markettir. Bim'in adı çıkmış, 101 ondan beter kesinlikle.
Bu marketin soğuk hava saklama zincirinde ciddi bir problem var bence. Ya çalışanların bilgisizliği ya da genel olarak sistemsel bir sorunları var.
Ben bu markete gittiğimde defalarca bozulmuş ürünler gördüm. Aldığım ürünlerin bozuk çıktığına şahit oldum.

Eğitim düzeyi doğru düzgün olmayan toplumlarda, halk bilinçsiz yetişir. Bağnaz bir toplum olur. Farkındalık düzeyi çok düşük olur yada hiç olmaz.
Batı toplumlarından ayrıldığımız en önemli özelliğimiz bu.

https://www.instagram.com...DQ/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
sizin aq.
gittim a101'e sordum. öyle bir satışları yokmuş hiçbir mağazalarında.

üzdünüz beni.
Otobüs satışına da başlamıştır. Tek dezavantajı tek çekim olması. Fiyata sürücü dahil değilmiş. 15 iş günü içerisinde en yakın otogara anahtar teslim. Bir sonraki adım konut satışı galiba.

görsel
Zincir marketler arasında en vasat olanı bence.
hayat su'yu satmak için ucuz suların tamamını kaldırmışlar. böyle eylemleri arada yaıyorlar. 3 liralık su yerine gittim mecruben 6 liralık suyu aldım. kasaya geldim su 8 lira oldu. böyle oyunlarla 101 tane de market açarsın 1001 tane de açarsın.
geçen hafta araba aksesuarları kampanyaları düzenlemiş markettir. ben de arabaya bir şeyler alırım diyordum unuttum. sokaktaki bir amcayı gördüm poşetlemiş bir sürü şey eve gidiyor. hayırlı olsun emmi araba mı aldın diye sordum yooo dedi..

bir bu a101 bir de bim insanların dengesini iyice bozdu lan. bu ikisinde her şey ucuz diye hiç ihtiyacı olmayanlar bile saldırıyor bunlara. adamlar nasıl algı yarattılarsa toplumda artık..
görsel
Bir Bim etmez.
ürünlerini seviyorum..

görsel
bazı ürünleri bim'den daha kalitelidir.
türkiye'nin en kendini beğenmiş marketler zinciri.
A101'deki skandalları çalışanları anlatmış.

https://www.odatv4.com/ek...alisanlari-anlatti-209666 v
artık ucuz değil.
online sayfasından kesinlikle alışveriş yapmanızı tavsiye edemiyorum

çok fazla sayıda alışverişim oldu genelde iade ürünler kontrol edilmeden burada satılıyor bazı çalınan kırılan ürünler zaten görerek alamayacağınız ürünler burada satılıyor.

bir çok alışverişimde iade ürünler gönderildi hatta elektronik ürünler içerisi boşaltışmış şekilde geldi.
Alkol satmayınca müslüman olduğunu sanan zalimlerdir. Çalışanları bu yüzyılda yaşayan kölelerdir. Utanmadan 10binbir reklamı yapacağınıza sömürdüğünüz çalışanların hakkını verin. Ne zaman gitsem iki eleman var. Mal indir, yerleştir, kasaya bak, marketi düzenle hepsini iki eleman yapıyor ve öğleden sonra ölü balık gibi bakıyor garipler.
insanların çalışmak zorunda oluşundan fayda sağlamak vicdansız firavun işidir.

Ben son dönemde artık bu marketten alışveriş yapmıyorum. Kendimce çalışanın yanında durma protestosu yapıyorum. insan olanlardan da aynı tepkiyi bekliyorum. Bakalım ülkede kaç tane "insan" var.

Siz, çalışanların köle olmadığını fark edene kadar da alışveriş yapmayacağım.
Çalışanlarını köle gibi çalıştıran market zinciri. Twitter’da baya isyan ediyorlar. Evet.
yeni açılan şubelerinde daha modern bir tarz değiştirdiği görülebilir. siyah ton daha ağırlık kazanmaya başlamış. rafların şekli bile değişmiş. hepsini geçtim büyük dolaplar getirmişler. eskiden tavuklar buzluktaydı şimdi insan gibi dolaplardan alıyoruz. türkiye gelişiyor. egonomi çok eyi sanırım.
"Harca harca bitmez." yersen.
Tüm alanlarda satış yapan ve birçok sektörü etkileyen, halkın daha uygun fiyatla daha çok seçeneğe ulaşmasını sağlayan marketler zinciri.
Ekonomi kötü diyenlere inat ucuz şekilde satış yapan market. Evet.
artık orası bile çok pahalı.