bugün

liseyi 2 sene sonra bitirip üniversite sınavına girecek bir nesildir allah yardımcıları olsun.
hayatları zorlaşmaya başlayan yazarlardır. nitekim 2 sene içerisinde hayatlarının en önemli sınavlarına girecek ve yeni bir hayata yelken açacaklardır.
içinde bulunduğum grup. 18 de kapıda. Ne çabuk geçti zaman..
Tam 5 senedir bu sözlüğün kahrını çeken benimdir. Küçükken yalan söylediğim ve bir şekilde konuşmayı bıraktığım yazar arkadaşlarıma duyrulur. Ayrıca 1 ay sonra YGS'ye girecek yazar grubudur. Elektrik elektronik mühendisliği hedef. içten geçen ise ressam olmak.
Hazirandan önce doğanlari oy kullanabilecek olan yazarlardır.
27 gun sonra ygsnin girecegi yazarlardir.
evet bu benim. okul ygs stres üçgeninde gitmekteyiz .
ygs'nin bu seneki kurbanlarıdır.

biz de 20. yüzyılın adamıyız abi, yadırgamayın derim...
içinde bulunduğum yazar grubu.
buyurun benim * stresimiz var abi ezmeyin bizi zor durumdayız sınavımız okul derhane ev bari burda rahat olalım. *
allah bu sene bol bol sabır versin dediğim gruptur. ygs dersane okul fazla gelmeyin üstümüze.
Bende varımdır. 18'e gireli de 1 ay oluyor aynı zamanda hani.
Gençler ders çalışın, gezin, dolaşın. Ne işiniz var bilgisayar başında. Ben yerinizde olsam ah ah.
hala ergen olan yaş grubu.

Gidin sınava çalışın amk.
Belli oluyorki 97 lilerin övünüldüğü 99 luların ezildiği yerdeyiz.
sınav sebebiyle hayatı moderatörde unutmuş yaştaki yazarlardır.
Herkes ygs miz var hiaa diye isyan etmiş. Ne çok varmışlar burada 97li. Ben de onlara uyayım bari ygs, lys beni bekler. Gelmeyin üstümüze!!! Atarlıyız hede hödö.(hepsi de mi aynı şeyi yazar? Neslimden utandım, biraz yaratıcı olun. Deneme sınav netlerini merak ettiğim yazarlardır, haftaya özdebir var genşlerr)
Bunlar vekil olsa şu ankilerden az kada sikerler.
askerlik muayenesine adım adım bende bu durumun içindeyim.
97 nin sonları 98 in başları gibi.