bugün

dakikalar önce istihbarat ekiplerinden alınan anlık istihbarat neticesinde, moderasyonun telsiz kapatarak bölgeye intikal etmesi ve trollerin hücre evlerini basarak örgütün yönetici kadrosu dahil büyük bir kısmını imha etmesi olayıdır.

son yıllarda görülen en temiz ve kısa operasyon sanırım.

edit: zall sınır hattında operasyonların süreceği bilgisini vermiş, detaylar birazdan.

edit2: zall 3g bağlantı ile şahsıma ulaştı, (#38833042) trollerin geri darbe ihtimaline karşı yazarlarımı entrylerinin başına davet ediyorum diyor, yayalım arkadaşlar.
Huzur operasyonlarına dahil edilmesi gereken operasyon. Modlar ilk defa dinledi bizi.
kimler silik yedi acaba... umarım düşündüklerimdir...
gerçekse güzeldir.

hitler döneminden beri güzel bir soykırım görmemiştim.
Allahini seven defansa gelsin çığlıklarıyla kıyıma uğramışlardır.yetmez ama evet.
Ne trolü amk trol dedigin etuuu olur hbbha olur tamamda
bunlar parazitti.
Soymuydu ki bunlar ? Neyse her türlü hayırlı olsun dediğimiz kırımdır.
Bir gider bin geliriz buraya...
Oduncu mustafa'nın oduna oturtulduğu kıyımdır.
yazdıkları klavyelerin çaprazlama olarak götcağızlarına sokulduğu operasyondur.
Sıralı tam listesi şöyledir;

(bkz: return of ibrahim) silik.
(bkz: goodbadnotgod) silik.
(bkz: memduh baskan) silik.
(bkz: ercument cozerr) silik.
(bkz: elimdegoruntulerinvar) silik.
(bkz: oduncu mustafa) silik.
(bkz: ibik bin zibik ra) çaylak.
(bkz: aydinoglu 46) silik.
(bkz: fistingci sahap) çaylak.
(bkz: suleyman soylucu cocuk) silik.

Edit: gözden kaçan birkaç troll var sadece, onlar da bu saatten sonra barınamazlar.
Teşekkürler moderasyon.
Tanıyorum bu soykırımı.
Sözlük artıklarının sözlükten temizlendiği operasyondur.
hain troll al sana bombe diyerek yapılan temizliktir. donuz listem dezenfekte oldu.
size de büyük prim kapısı çıktı tabii. kekolar sizi.

bir vaka.
En iyi troll ü en kötü yazara değişmeyen şanlı moderasyona ve yönetimine teşekkürler.

Devamı şiddetli bir şekilde gelmezse övdüğüm gibi sövebilirim.

Açık ve net evet.

Edit, yanlış mı yazdık lan! * neyse siz anladınız heyecanlandım olm idare edin. *
sikikleri eğlendirmiştir.
Hahaha yabanci uyruklu hayat kadinlarinlarina büyük operasyon gibi olmus tesekkürler moderasyon.
daha bugün ağız dalaşına girdiğim trollerden biri canından bezmişti. sanırım hazmedemeyip kendini kesti. bu elim olay üzerine moderasyon daha fazla can gitmesin diyerek darbe yapmış olmalı.
Kimler silik yedi elinde listesi olan bi mesaj atsın soykırımıdır.
Bu kelime biraz yakışıksız kaldı ama neyse.
benim nickaltıma kevaşe yazmıştı bunlardan birisi. çok iyi olmuş hele o baş belası dörtlülerin açtığı başlıklardan bıkmıştık.
helaall iso adamsın adaaammm.
Burada moderatör varmıydı ? ilginç.
Bu operasyonunda moderasyona tam destek, evet umarım kansız bir operasyon olur, ayrıca oytunkaran nickli troll başı silik yemezse ben buna troll kıyımı demem.
arada elimdegoruntulerinvar'da gitmiş. o kalsaydı bari.