bugün

çok da sikimizde olan eylem. 2 tane polisim şehit olmuş benim, içim yanıyor orospu çocukları!!
bu amina kodugumun korkaklari kobane de degil de gelmis sokak sokak olay cikartip yagma yapiyorlar.

Antep'te cikan olaylar sonucu 3 kişi hayatini kaybetmistir. Keza bingol'de de durum vahim. Müdür yardımcısı ve baskomiser suikaste ugrayarak hayatını kaybetmiştir.

Allah bu devleti korusun. Hayatinı kaybedenlerin ailesine Allah'tan rahmet ve dabır diliyorum.

Edit:televizyonu acanlar haberlerde gormustur.
neden 4 değil diye üzmüştür.

4 üçten büyüktür biline...*
kelimelerin kifayetsiz kaldigi yer iste burası. antep'te yasiyorum. Şu anda endişeliyim olaylarin buyumesi ihtimalinden. sokağa çıkma yasagı hayatı mahvediyor.

Edit:sokağa çıkma yasasına karsıyim demedim sadece hayatı mahvettiğini belirttim.
uslu durdunuzda götünüze cop mu soktular demek istediğim başlık.
şehit haberleri üzerine bi nebze olmuştur. böyle bir karşılaştırma yapmak garip ama napalım çocuklar ortalık bir tuhaf. vurun aponun itlerine vatan evlatları.
Yurttaş? Bizim polisin yapamadığını yapıp hainleri geberttiğin için teşekkürler isid.
katli vacip pkk sempatizanıdır geberenler.

(bkz: 3 de yetmez 5 tane arttır allahım arttır allahım)
Bu ülke adam olmaz.
Tek kelimeyle helal olsundur. VATAN sever antep'ime.
3 vatan haini daha azaldı. ulan sikik sizin gibi hayvanların ölmesi mi üzecek bizi?
3 pislik daha temizlenmiştir. ellerine sağlık olaydır.
antep'in gazi sıfatını boşuna almadığını göstermiştir.
keyiften 4 köşe yapmıştır sabah sabah.

öldürdükten sonra parçalara ayırsaydınız bu o.çocuklarını güzel kardeşlerim benim.*
ışid saldırısı değil, karayılan'ın torunlarının, şehit kamil bey'in torunlarının saldırısıdır.

anaları sikilen pkk yandaşları olayı ışid'e bağlıyor tabi.

not: 3 kişi ölmemiştir, 3 köpek itlaf edilmiştir.
almancasını merak ettiğim durum. das is mayna undebah yeah.

ambulans yaktırmazlar antepte.