bugün

abi bana 3 esrar verir misin?
Kafalar güzel olur. Evet.

görsel
görsel
Onca dozun üzerine helallik almak icin aradığı düşünülse de, sevgisini alkol derecesine göre dillendirecek kadar cesaretsiz erkek hareketidir. Yapmayın şöyle ergen hareketler, cidden itici oluyorsunuz.
eski sevgili ile yeniden barışabilmek adına yapılmış hareket. eski sevgili de bu sevgi seline karşılık verirse tadından yenmez.
Yapılmaması gereken hareket. Sabah ağır pişmanlık içerir.
Ayık kafayla tutup kolundan getiremiyorsan, sarhoş kafayla hiç getiremezsin. Ya bir mani vardır. Yada sende iş yoktur. "O mahalleyi kafasına yıkarım" diyemiyorsan, kapısının önünde yatacak kadar cesaretin yoksa sevme oğlum sen. Ziyan edersin.
Ölmezsen ararsın.
Sağlıklı bir hareket olmayacaktır.
(bkz: nasıl intihar komandosu oldum)
Muhtemelen hüsranla veya faciayla sonuçlanır.
bize de düşen cenaze işlerini aramak.
Hiçbirini kullanmadığım için sanırım belamı aramakla sonuçlanacak eylem.
Umarım sevgilin acil serviste çalışıyordur.
ne kadar sürede içtiği önemli olarak belki bilinçli olarak yapılmış olabilecek eylem. ben şimdiye kadar yüzlerce bira onlarca şişe yüksek alkollü içki içmişimdir. daha hiç eski sevgili falan aramadım. esrar denemişliğim var, o da aratmıyor. reçetesiz haplara karşıyız.
-aloo aşkım mezar çok güzel sen de gelsene. Ama dikkat et içeriye girmek için kıçına pamuk tıkatman gerek.
Esaslı bir konuşma yapmak isteyen bir şahıs hareketi.
Fakat yapmamalıdır, çok sıkıntılı bir durum.
Bu durumda 112’yi aramak daha mantıklı aslında.
aramaya mecal kaldı ise tabii ki arayınız efendim..
amacının helallik istemek olması gereken arayıştır.
Bir yerleri arayabiliyor olman bile gayet iyi.
Sen ayık kafayla konuşamıyorsan.
O kafayla hiç konuşamazsın Kardeş..
kusura bakma. Dost acı söyler.
Eski sevgilisi hastanenin acil bölümünde çalışan şahısın gerçekleştirdiği durumdur.
Öteki dünyada arıyor sanırım..
Esaslı saçmalayıp esaslı rezil olursun..
Sevgili diye anne veya babayı arayarak dert anlatmaya başlamayla sonuçlanacak olaydır.