bugün

Hoş gelmis sefalar getirmis yazarı.

Karpuz kabugu sagolsun. Ee ne demisler esegin aklina karpuZ kabuğunu getirmeyeceksin. Bu sözdeki esek benim.

Tekrar hos geldin abi. Güzel güzel yaz, sen biriktirmisindir şimdi.
Buralardan gitmemesi gereken celebrity yazarlardandı.

Kendisiyle bir iki mesaj dışında pek sohbetimin olmamasi da üzüldüğüm bir durum.

Lan geri dön olum. Daha karpuz kabugundan gemiler yapacaktık.

Fena yazardı efendim.
nesildaşım ama buralardan gitmiş yazar. zaten sağlam adamlar hep gidiyor. meydan boş kaldı iyice.*
(bkz: #9204566) entrysine bayıldığım yazar. saygılar efenim.

entryler okunduktan sonra gelen edit: herkes benle hemfikir. sevgiler efenim.
arayıp da bulunamayan bir adet yazardır. cidden bulunamıyor, kimdir ki acaba?
(bkz: #9276983)bu çok güzel lan.
sözlüğü bırakacak olan yazarmış..

gitmesin! valla 3 gün sevişmeme cezası veririm kendime, zor olsa da, meme niyetine içi su dolu balon mıcıklamak zorunda kalsam da, ne bileyim şişirme kısmını dilleyip kemirmek zorunda falan kalsam da, cezalandırırım kendimi şerefsizim. evet gitmesin. pipimizi düşünsün ve yazmaya devam etsin. lütfen anasını satim lan!
iyi yazar...
sen de başını alıp gitme ne olur.
--spoiler--
3 aylık kafa iznine çıkacak olan yazar. *.. gidiyorum 3 aylığına tekrar döner miyim, dönemez miyim.. belki de uludağ sözlüğü bu süre zarfında unutur giderim. burası artık bir sözlük formatı dışına çıkarak bir forum havasına bürünmüştür. eğer tekrar hatırıma gelirde birgün sözlüğe giriş yaptığım zaman umarım eski havasına dönmüş bir sözlük bulabilirim. bir tv dizisinde 5dklık görüntüsü için 100 entry girilen abazan bir topluluk içinde olmaktan kendimi alıkoyuyorum...öpt, aeo, haydin gdm.
--spoiler--

şimdi çatıya çıktı, bir de canan gelmezse atlarım diyor, ikna etmeye çalışıyoruz.
görsel

edit: oha lan, 85lik gidiyorum diyor tepki yok. hakikaten çivisi çıkmış sözlüğün.
(#16734395) eline sağlık diyorum.
kafası karışık yazar. yine söylemeden gitmiş kaybolmuş.
":)"tıklarken, #9183040 entarisi ile çıktı karşıma birden gülümsetti yine.
gerçi benim kapıkomşum ama evden çıkmıyor kerata bu aralar. yine ne munzurluklar peşinde bakalım allah bilir.
gel, ne olursan ol yine gel! ama önce sevildiğinin kıymetini bil..
*beyfendi.
*iyi yürekli.
*saygılı.
*güzel tespitleri, sağlam yazıları var.
*zall bu adam değerli bak- koru kolla muska neyin yaptır boğazına as.
*çok konuştuk çok... ama yok... illa da tokatspor illa da tokatspor...

her ne kadar bazı konularda çok zıt düşünce ve ifadelere sahip olsak da sözlükte dost var deyip selam verebileceğim nadide yazarlardan. yazsın efendim. çok yazsın çok okuyalım...
(bkz: hazreti muhammed/#12525345) çok güzel bir dua.
(#16524390)ne alaka?!
-alakasız, söylevdir.
en son 3 ay evvel yazmış ama olsun yine de yazarım ben.
göremese de selam olsun..

(bkz: #8602665) diyerek de son noktayı koymuş. işte budur gibisinden..
iyi insandır vesselam.
322 tane entry yazmış. hepsi de inci tanesi, hepsi okumaya değer. keşke yazsa keşke...

iç acıtan bir entrysiyle sayfasına geçiş yaptım, kahkahayla sayfasını kapattım. her duygu bu kadar güzel mi anlatılır işlenir.

ellerine, yüreğine, aldığın nefeslere sağlık.
ülkenin neresinde nasıl hayat yaşıyor bilemiyorum ama herşeyi gönlünce olmasın istiyorum bu yazarın.
Sözlüğün en iyi yazarlarından biri.

adamın her entry si güzel. Her yazısında aynı kaliteyi tutturan tek yazar bu adam belki de.

ne zamandır yazmıyor, değerini bilemiyoruz iyi yazarların değerini bilemiyoruz. Bizim ayıbımız başkasının değil.

gelse de aynı kalitede süper yazılar yazsa dediğimdir.
85 doğumlu hatun.
8 x 5 = 40 yapar.
üstad denilebilecek seviyede mükemmel tespiteler yapan ve süper yazarlık yapan yazarımız. severek takipteyiz.
(bkz: dedeler)
görüş olarak da aynı yolda olduğumuzu farkettiğim yazar.şu üniversitem bitmeden bir tanışaydık daha eyi olurdu. * *