bugün

nasıl lan?
15.30'a kadar adam böyle mi bekleyecek?
görsel

gerçek cumhurbaşkanlığı bu değil.
ben cumhurbaşkanı olsam köşke bilardo masası, pinpon masası falan koyar öyle beklerim.
(bkz: cumhurbaşkanlığına 500 adet tesla s alınması)

olur mu olur. mercedes'lerle takasa girebilir. almanya daha çok kıskansın bizi.
Adam tübitak ın projelerini duyunca muhtemelen bir daha hava sahamızın yakınından bile geçmeyecek.
Ateist mühendisle görüşecektir.

Hatırlatayım ateistliği hakaret olarak kullanmış. Seçmenine yuhalatmıştı.

görsel
ilk defa Beyin fırtınasından külliyenin çatısı uçacaktır.
görsel
görsel
görsel
elon musk : uzay , kıtalar arası yolculuk , soyut teknoloji felan falan.
erdoğan : çocukları evine yakın okula yolluyoz.d.d
elon :...
erdoğan : ....
Elon musk reisin yanında tir tir titremiş.
bulusmanin yerli otomobil ve ülkeye yatirimci cekmek ile alakali olabilecegini düsünüyorum.

bilindigi üzre tesla otomobil dünyada ilk sadece elektrikle giden otomobil üretmis olan firma. türkiye´nin hefedinde olan yerli otomobil nevs ile ortaklasa üretmek istedikleri bir otomobil ve bu otomobilin sadece elektrikle gitmesi gerekiyor ki; diger markalara göre daha fazla avantaj elde edilsin. tabi bir de borla çalışan otomobil var ki o da ayri bir efsane.
neyse; konudan sapmadan kisaca yerli otomobili elon musk ile ortaklasa üretme görüsmesi olabilir. sonucta 2019´da bu projenin gerceklesmesi gerekiyor. yoksa secimler nanay...

ayrica; elon efsane vizyonerlerden birisi. türkiye´deki egitim sistemi zaten tartisilir ama genc nüfusun ve bu beyinlerin potansiyelini görüyor olabilir. bunu da kullanmak icin türkiye´ye yatirimlar yapmak istedigini dile de getiyor olabilir.

görüsme sonunda ne konusuldugu ortaya cikar.
(bkz: elon musk kim lan)

demezler mi adama, demezler tabi amk, bilen biliyo işte.
galaktik başkomutanımız recep tayyip erdoğan, üstün donanımı ile elon musk'a tavsiyeler veriyor.
Türkiye ve geleceği için hayırlı bir görüşme olmuştur.