bugün

Gülerek izlediğim maç şu cenk t(y)osunu alan beynini senin. Beşiktaş evertona iyi kakalamış bunu, maçın ağzına sıçtı.
Milli Takımımız ezeli ve ebedi rakibini perişan ederek gücünü birkez daha göstermiş
Not=Düşmana güven Dosta korku veren bir takımız var şükür...
spiker:
--spoiler--
şimdi önümüzde çok kritik moldova maçı var
--spoiler--
(bkz: kötü günler geri kaldı) şimdi daha kötü günler bizi bekliyor.

not: ozantufanspor
ot: andora deyip geçme kizim.

görsel
tayyip erdoğan sahaya atlayıp oynasa en az 2 golü vardı. herifler 90 dakka şu kazmalara zar zor gol atabildi.
ozan tufan iyi koydu.

o değillde andorra kalecisi efsanemsin amk.
bu maçı ölçü alıp türk milli futbol takımını yerden yere vurmaya çalışan art niyetli şeref yoksunu insanları görmemize bir kez daha vesile olmuş müsabaka.

emin olun şu maçı 10-0 dahi kazanmış olsaydık bu sözlükte gündeme gelecek ana başlıklar şu şekilde olurdu;

(bkz: andorra ya 10 gol atıp sevinen türk)

(bkz: fifa sıralamasında 136 ncı olan takıma 10 gol atmak) vs vs..

ulan dünya sıralamasının 1 numarası olan son dünya şampiyonu fransaya tek bir pozisyon vermeden kazandığımız müsabaka sonrası dahi; (bkz: fransayı yenip dünya şampiyonu olduğunu zannetmek) türevi başlıklar görmüştüm..

o yüzden bu tür şeref ve haysiyet yoksunu insan artıklarını kaale alıp sakın ola ki bu müsabakayı değerlendirmeyin. türk milli futbol takımı gayet başarılı ve iyi yolda. allah nasip ederse avrupa şampiyonası daki yerimizi alacağız.

açık ve net evet.
Kendi liginde 8 tane esnaf takımın mahalle maçı yaptığı bir milli takıma karşı Zar zor galibiyet aldık.
Zaten belözoğlu gibi... Dangozların oynadığı takım daha çok debelenir böyle. Şenol güneş bunu Gençlere ahlaksızlığı öğretsin diye tutuyor herhalde.
He kesin gidersiniz sampiyona'ya bak melih gidiyorsun ucagin kalkti.

Andorra'yi da zar zor yenmek ne bilim biraz güldürdü hatta baya.

Hayır birde sampiyonaya gidebileceklerini saniyorlar.bundan daha komedisi yok allah iyiliginizi versin.
önemli olan bu maçı kayıpsız atlatmaktı. 10 gol atsan da 3 puan veriyorlar; 1 gol atsan da.

kuralar çekildiğinde herkesin kafasında oluşan düşünce 2.lik için izlanda ile yarışacağımız şeklindeydi. içeride fransa'yı yenerek ve ekstra puanları alarak milliler şu an için üzerine düşeni yapmış görünüyor. bu yüzden dışarıda izlanda'ya kaybetmek çok da kötü bir sonuç değil. dışarıdaki fransa maçı hariç, 2. izlanda maçına kadar puan kaybetmemek en gerçekçi hedef şu an için.

şu anki kadronun ağırlığını yurt dışında oynayayan oyuncularımız oluşturduğu için, 2016'da yaşanan ''adamlar'' faciasının da tekrarlanmayacağını varsayabiliriz.

yeter ki bizim çocuklar ''bu saatten sonra elimizi sallasak 2.yiz'' demesin; kağıt üstündeki kalite farkının sahada işlerini ciddiye almadıkları sürece bir anlam ifade etmeyeceğini unutmasın.
Oynayan biziz marş sesi fransadan geliyor.

http://kralspor.ensonhabe...-marsi-calindi-2019-09-08
Ozan Tufan da olmasa güme gitmiştik valla rezillik.
görsel
Ya kızım golü ben attım diyorum neden inanmıyorsun? Evet. Evet kornerden geldi orta. Bende iki kişi arasından iyi yükseldim, tabi vurdum gol oldu. Evet.
2 sene sonra andorra türkiyeyi yener. türkiye bir ortadoğu ülkesi olmanın gereğini yerine getiriyor ve hiçbir şeyde gelişemiyor. hep goygoy, hep ara gazı.
(bkz: mutlu musun ekrem).
ne hikmetse basketbol ve futbolda ruh kalmamış zorla oynar gibi oynuyorlar. En az 5 atmamız gereken Andorrayı zor yendik.
Andorra'yı 1-0 yenmek için milan, leicester, roma, juventus, everton, villarreal,beşiktaş,fenerbahçe,celta vigo, wolfsburg, lille, trabzonspor gibi takımların oyuncularını çağırmaya gerek yoktu.

Çemişgezekspor, çatladıkapıspor, baltacıspor, hakkarispor, arsinspor, batman petrolspor, haliçspor, şırnakspor, refahiyespor, arhavispor, 24 erzincanspor, balatspor gibi takımların oyuncularıyla da bu olurdu.
görsel
tamam bir sıfır olsun bizim olsun da bu nasıl bir sevinç pozudur, çıta bu kadar mı düşük zihinlerde!!!
küçük görülmemesi gereken bir sonuca sahip maç. milli takım bu gibi durumlardan defalarca geçmiştir. her buyuk mac sonrasinda aptalca bir puan kaybı adeta geleneksellesmistir. bu nedenle kazanana 3 puan verilen bir sistemde puan kaybının derin krizlere neden olacağı bir maçı son dakikada da olsa almak iyidir. burda.orta doğu vs sacmalamalari yapan ergenler iyi bilsin ki bu gol bizi Avrupa şampiyonasina götürmeye yeter.