bugün

(bkz: orospu çocukluğu nedir nasıl yapılır)
orospu çocukluğu ötesinde söylem.
bunu diyen adamlar, dillendirmese de böyle düşünen insanlar kendi inanışlarına, görüşlerine, sembollerine saygı bekliyorlar ilginç olanı bu. adam kendinden olmayana köpek diye hitap ediyor en ufak bir eleştiride de kafayı yiyip 'saygo göstorcon' diye orasını burasını yırtıyor. bu adamların avrupa'nın modern ülkelerinde önemli bir kesim tarafından insan muamelesi bile görmemesine şaşırılmamalı.

türban denen paçavrana attırayım sana bir şey olmasın orospu çocuğu.
arkasında nasıl bir nefretin yattığı anlaşılamayan tweet'tir. hadi her şeyi geçtim de o faciada vefat eden müslüman kardeşlerimize de mi saygı yok?
bunu yazanlar böyle düşünenleri allah nasıl cezalandıracak çok merak ediyorum. kurunun yanında yaş yanmaz umarım. evet.
fake bir hesabın yazdığı yazı. muhtemelen bir ak parti karşıtının hesabı olmalı. zira ak parti'li birisi akp demez. bu darbecilerden her şey beklenir. her türlü pisliği yaparlar.
öncelikle son derece yersiz bir şekilde, düşüncesizce atılan bir tweet'tir. eğer tweet sahibinin düşündüğü gibi, allah her günahımızda bizi dünyada cezalandırsaydı yeryüzünde insan kalmazdı, bu bir. ikincisi ise, tamamen parti karalama girişimi olabilir. hesabın hiçbir resmiyeti yok çünkü. ben bile istesem nefret ettiğim bir partinin adına hesap açıp tahrik edici tweet'ler atabilirim mesela.
lan ben bu düşünce yapısına sahip biriyle oturup 5dk. laflasam kafayı yerdim heralde. neyle besleniyor, hava yerine ne çekiyor içine bunlar merak ediyorum. küfür etmek bile anlamsız bunlara.
Yetmedi amk çocuğu. 8.4 lazım oldu mu diye cevap yazılabilir.
kahrolsun demokrasi yazan, ölen insanın arkasından "iyi oldu" diyen, gezi parkındaki herkesi; vatan haini, din düşmanı, terörist ilan eden kişilerden beklenen yazıdır.
Ortaçağda yaşayan ışık evi çıkışlı lavuk beyanı.
göt kılı beyanıdır.
depremi yasamamis bir orospu cocugu soylemidir.
ak düşünce platformu: " 7.4 size yetmedi mi köpekler?"
çok şerefsizce bir tweet.