bugün

görsel
utanmasalar HZ. Adem in de kürt olduğunu savunur bu dağ ayıları.
Tevrata göre hesaplarsak, dünyanın yaradılışı ile başlayan tarihtir.
6 milyon deyin ortamlarda kim bilecek diye arttırdığım varsayım.
Ben 11.000 yıl diye biliyordum ama....
Yok mu arttıran?
Kürt lütfen.
6000 yıldır onlar kaçak elektrik kullanır biz öderiz. dövlet bize bakmiiii
6000 yıldır cro magnon'dan homo sapiens'e evrilememelerini araştırmaları için bilim adamlarını göreve davet ediyorum.
6000 yıl önce k*rtler yoktu bile hadi varolduğunu varsayalım, koskoca 6000 yılda bile bir b*k yiyemediğinizi/ olamasıdığını bundan sonrada yiyemeyeceğininizin/olamayacağınızın göstergesidir.
bir yılda 2000-5000 arasından 6000 yıla çıkmıştır.
6000 yıl harcayıp hala direnme seviyesinde kaldıysa insanın bunla gurur duyması değil, utanması lazım..
harbiden 5000 diyorlardı yakın zamanda. 1000 yıl kaçak muhtemelen.
yok amk 13.7 milyar dedirten başlık evet.
En çok da şanlı 109 günlük direnişlerinden söz eden video çektiklerinde güldüm bunlara. Avrupanın yardıma yetişeceğinden öyle eminlermiş ki yazık cephanelerinin bitimine kadar kahramanca sokak sokak direnmişler. bizim başımıza ilçeyi yıkmayı bilirlerdi ama bizle çoluk çocuk ölmesin diye sokaklarda delikanlı gibi çatıştılar yoksa Esad gibi varil bombasıyla anamızı sikerlerdi diye konuşmuyorlar da. Pezevenk madem bir işe kalkışıyon yüz günde mermi bitecek idi ne bok yemeye yarım kilo götünle beş kilo yarrağa oturdun da demiyor iyi bu akıl böyle düşmanın gerzeği makbuldür.
#direnkürt. Evet.
5000 yıl boyunca insan direnir mi ? salakmısınız kardeşim 100 yıl falan dene olmadı neden hala 5000 e kadar zorluyorsun.
5000 yıl boyunca insan direnir mi ? salakmısınız kardeşim 100 yıl falan dene olmadı neden hala 5000 e kadar zorluyorsun.
görsel
6000 yıldır "devlöt bize bağhmir" sloganını kullanan toplumdur aynı zamanda.
Tam olarak neye direndiklerini anlayamadığımız tarihtir.
Sümerler,babiller,osmanlı,selçuklu,mağara adamları ve dinozorlara karşıdır.
Bu esek sikenler 100 yili 1 yil olarak sayiyor amk
unutmadan sizin direnisinizi sikeriz haa.
Avrupa, amerika, rusya kendilerine silah satmak için, türkiyenin ayağa kalkmasında mani olmak için maşa olarak kullanıp kucaklarında hoplatırken nerede o gururlu duruş, o gururlu direniş dedirtir.
tarih konusunda da güncellemeler ( zam değil öyle bir tabir yok artık bu ülkede ) yaşandığını gösteren mevzudur. 5000 yıldı en son neden 6 oldu şimdi..
Acaba haçlı seferlerinde haçlılara yardım ediyorlarmıydı şimdiki abd ve rusyanın yanında olanlar .