Ergin Hocam o kupayı alacaktır.

Şerefsiz Turgay kahrından ölmüştür artık.
Gs eurocup i, fener, efes ya da darussafaka euro league'i alsa ne guzel olur lan.

Not: futbol sikimde degil de fenerliyim.

Ayrica kizil yildiz- gs macina gitmisligim var. fb formamla yuru be gs diye bagirmisligim bile var. dusun lan sirbistan da iflahimi sikeceklerdi.
sen git evinde 14 sayı farkla kazan, deplasmanda 14 sayı farkla yenil, uzatmada tek sayıyla kazan.. ulan her zaman türk gibi bitirmek zorunda mısınız? kalpten ölüp gidicez bee!
Bu maci gecenin kupaya rahatlikla ulasabilecegi macti. Tebrikler Galatasaray...
Galatasarayın finalde Gran Canaria' ya nispeten daha az tehlikeli olabilecek Strasbourg ile eşleşmesini sağlayan maçtır.
Tabi buradan şu sonuç çıkmasın, Strasbourg kötü takım gibi birşey demiyorum, hatta onlarda Taranto' yu eleyip geldiler, çok tehlikeliler. Ama Gran Canaria ile strasbourg arasında seçim yapsanız, sabaha kadar Canaria' yı seçersiniz.
inşallah 2 maç sonra o kupa Ergin Ataman ve takımın ellerinde yükselecek.
galatasaray bitti demeden bitmez,son sözü her zaman galatasaray söyler. teşekkürler galatasaray...
Bestesi ve güftesi Ergin Ataman beye ait bu şarkıyı Forvet Micov efendi ile Galatasaray söylüyor. Gel kanarya git kanarya. Şaka maka finaldeyiz. Helal takım helal hocam. Şu kupayı alacak gibiyiz inşallah
ilk yarı biterken serbest atış çizgisine git. 2 de 0 at ve donen topla son saniyede üçlük ye.

basket ye, onundeki baskiyi görüp topu oyuna sokama ve 2 saniye sonra bir basket daha ye. (çarpı 2 veya 3)

iki tane uzun oyuncun var ve ikisi de 5 faul ile oyun dışında kalsın.

maçın bitimine 5 dakika kala 6 sayı farkla geridesin ve top sende. 30 saniyede sonra fark bir anda 11e çıksın ve uyuyan taraftar uyansın.

ve bunun gibi 8 10 cenabetlik kategorisi daha olsun.

final serisinden önce sağlam bir hamam şart.
heyecandan öldüren maç az kalsın kalpten gidiyodum ama çok şükür kazandık hepinize helal olsun.
oh beee. izlerken kendimden geçtiğim maç. micov ellerinden öpeyim senin. uzun zamandır bu kadar mutlu olmuyordum. getir o kupayı bize Galatasarayım.
Haydi jujuklar haydi kupa bizim olsun. Haydi gaasrayım.

Amk kıza çıkma teklif ederken bu kadar heyecanlanmadim.

Kanser etti ipneler.

Micov koçum.
Zar zor kazandığımız maç.
ölüp ölüp dirildiğimiz ama en sonunda finale çıktığımız maç. bu basketbol enteresan bir oyun gerçekten. adam gibi yüreğine helal olsun ergin ataman. o kupayı alacağız.
harika maç. Allahım şükürler olsun. maç sonunda ağladım. çok büyük gurur, tebrikler Galatasaray. allah razı olsun Galatasaray. elini yerim micov.
Bravo Galatasaray! Muhteşem bi maç sonuydu savunma adına. Beşiktaşlıyım ve ciddi anlamda heyecanlandım. Teşekkür ediyorum bu güzel maçı da izlettikleri için.
işte bu be o son top bloğunu kim yaptı stresten bakamadım.
Vay Be!

Ulan son saniyeye kadar nefes tutarak izledik.

Final ulan!
ammuaaa goduk Bülent başgaaannn!! laylaylaylaylaaayy..
Galatasaray balının devreye girdiği maç. Evet.
Maç bizim final bizim.

Teşekkürler aslanlar.

Geçmiş olsun çakma ispanyollar.

görsel

En kötü günümüz böyle olsun.
Finaldeyiz ulan.
Helal olsun çocuklar, finaldeyiz.
Uzatmada gs cok vasat.
Sinan ın b boka yaramadığı maç.
Efsane kelimesinin az kaldığı bi maç oluyo. Acayip şeyler oldu son bölümde. Micov uzattı maçı.