bugün

e kabataş konusu yalandı zaten. bu skeçtir, diildir, ama kabataş konusu, direkt yalandı.
işin bir ucunda tayyip fetbazı öteki ucunda can dündar fetbazı gel de çık içinden.
suikast ihtimali düşüktür kanımca. çünkü hayatım boyunca hiç böyle suikast görmedim. ordaki polislerin enseye şaplak göte parmak tavırları bariz düzmeceydi. düzmece diyorum çünkü siktiminin aptallık abidesi ülkede herkes birbirini düzüyor. aptallık diz boyu,konuşmayı,tartışmayı bilmeyen foseptik çukuru kadar değeri olmayan vatan,haya,din,millet düşmanları.
Adam sanki Can Dündar'a değilde Achilles'e * sıkıyor. Topuğundan vurmazsa ölmez diye düşündü herhal.
Alacak verecek davası mı ki bu korkutmaya çalışıyorsun. Bir de " vatan haini " diye yalandan laf atıyor.
MAGDURUZ, MAGDURUZ MAGDURUZ DIYE AGLAYANLARIN ISI KENDILERINDEN BILMESIDIR.
Kabatas ve arınca suikast tiyatroları varken bunu tartışmak yersiz.
yalniz adam flash tv oyuncusu gibi. ulan bi tiyatro donuyor insan paraya kiyar daha iyi bir oyuncu bulur getirir bu ne amk. sanki kuslara yem atiyor gibi ehehhe.
şimdi bi skeç diyenler var. bi de gazeteci arkadaşını kendine siper etti diye eleştirenler var. evvela bunların bi anlaşması lazım. skeç ise niye canından olmaktan bu kadar korkmuş.

ben izlediğim kadarıyla, adam oraya topuğa 2-3 sıkıp teslim olmaya gitmiş. illa öldürmek isteseydi öldürürdü birilerini. kim yaptırmıştır, ya da ferdi bir olay mıdır bilemem. ben olsam yere sıkacak da olsa kendim için böyle bir şey kurgulamazdım. sonuçta gerçek mermi amk. seker meker...
beyinsiz ak-itlerin idrak edemedikleri olay.. boşuna yormasın kimse çenesini yaradılış itibari ile idrak etmeleri mümkün değil.

senin cumhurbaşkanın alenen bir gazeteciyi hain ilan edip hedef olarak gösterince bu sana anormal gelmiyor da; bu durumdan kendince vazife çıkartan sığırın teki böyle bir eyleme kalkışında bu tiyatro oluyor öyle mi...illa beline silahı takıp yollaması mı gerekiyor? oldu olacak kurana el bastırsın bir de..

şimdi de anlamadıysan şayet artık git, lütfen git, bak çok rica ediyorum git...

git hadi..
görsel

Suikastmiş , tiyatro be..

Görmüyormusunuz lan ?

Adam zaten ayağına sıkıyor.

Özala yapilan suikast girisinmini izleyin bakım, suikast nasıl olurmuş.

ille devlet yapti diyenler olacak ,
Onlar için yorumum. Bu yorumu okusun onlar.

Devlete bak onca eğitimli askeri var , suikastci diye , 1 tane vatandaşa elindeki silahi kaptiracak, 2 metreden adam vuramayacak , öldürmek istediği hedefi , canı topugundadir abi diyerek sıkacak birini gonderiyor. Bunu bile becermekten aciz devletmis.
palavradan ibarettir.oraya kadar silahla gel ve yere üç el ateş edip teslim ol.gül gül öldük.
tabi tabi hep skeç, hep tiyatro bunlar..

cumhurbaşkanının alenen bir gazeteciyi hedef göstermesi de tiyatro.

bir gazetecinin işini yaptığı için ( dünyanın hangi gelişmiş ülkesinde olsa gazetecilik ödülü alırdı) haini ilan edilmesinin de gerçeklikle uzaktan yakından alakası yok o da tiyatro...

ulan duyanda hayatları tiyatro salonlarında geçti sanacak..
ya camide bira içtiler yalanına yıllarca inanmış aptal akdingillerin buna senaryo demesi komik. adamın işi gücü yok senaryo yazacak. ölseydi bu bir tezgah deyip inanacak kitleyi siklememek lazım aslında.
köhnemiş solcu artığı hezeyanlarınızı başka yere kusun *
kabataş yalan zaten. akp'de yalanın biri bin para. yalan demeyen kim?

benim de ideolojim yok ve bugün orada yaşananlar tiyatroydu.
Kabataş yalanını 2 yıl tartışan aptallar tarafından skeç olarak görülmesi gayet doğal olan suikast girişimi. iyi ki ideolojisizim, kimin ne olduğunu daha sağlıklı gözlemleyebiliyorum.
düzeltme: aaaa beyler pardon yaşananlar gerçekmiş ve kurgu değilmiş bense kurgu sanmıştım yanılmışım. şimdi ikna oldum. tamamen bir suikast girişimiymiş. çok evrensel pek muhterem yazarlarımız bana bunun bir gerçek komplo olduğunu anlattı. tu kaka o silahlı adamcağıza. neden böyle bir şey yapmış ki kınıyorum onu. ayıp ayıp.

(can dündar'ın performansı başarılıydı. özellikle silahı sıkan oyuncu en iyi yardımcı erkek tiyatro oyuncusu ödülüne layık.

"tutuklandık" kitabının ardından "yerden kurşun sektirtip vurulmaya çalışıldık" kitabını da dört gözle bekliyoruz.)

edit: bugün suikast için oraya giden ve silahı adliye avlusuna sokan birisi dündar'ı orada 50 kere öldürebilirdi. adam ona sıkmıyor bile. gözü dönmüş birisi önce arkasına saklandığı adamı sonra da dündar'ı çok rahat vururdu.

edit2: yavşak kılıklı sözde "duyarlı" sevgi pıtırcıkları aynı tepkiyi duyarlılığı tiyatroda değil gerçek hayatta şehit düşen askerlerimiz için de sizden beklerim.