bugün

skorundan para kazandım ama galatasaray'ın ısrarla penaltı almak için yerlerde süründüğü maç oldu. gerçi başakşehir'de kollanan şaibeli takımlardan. türkiye ligi ne kadar leş oldu.
istatiksel olarak galatasarayın üstün olduğu, forvet hattı olarak belediyenin affetmediği maç olmuştur.
Bu maç iyi oynasa da Viscayı durduramayan takım. beraberlik de fena değil.
"süper lig"in "süper" karşılaşması.

"bir galatasaray, bir başakşehir'e gel beraber hakemin de yardımıyla berabere kalalım demiş."
(bkz: penaltı nedir)
(bkz: neden atılır)
Galatasarayın şansa göte 1 puanı kurtardığı maçtır.
yine hakem yardımıyla galatasaray'a 1 puanın armağan edildiği maç. gs'li arkadaşlar bana kızmasınlar biliyorum çoğu bu durumdan memnun değil zaten ama önce trabzon maçında son dakika penaltısı bugünde başakşehir maçında son dakikalara yakın verilen bir olmayan bir penaltı, sonuç gs'ye armağan edilen 1 puan.

vicdanınızla başbaşa bırakıyorum sizi hakemler.
türk futbol tarihine kazınmış bir kara leke olan maçtır. tr ligi'nde başakşehir'den puan koparmak için bile hakeme ihtiyaç duyan takım; avrupa'ya gitse ne olur,gitmese ne olur. gs'li ibneler utanacağınıza bir de konuşuyorsunuz... yukarıda allah görüyor allah! ayıp.
ulan allah peygamber aşkına o nasıl penaltı ya. bu kadar da olmaz ki lan.
galatasaray'ın yine her zaman olduğu gibi bir başka takımın emeğini çaldığı maç. ne diyeyim. sizi allah'a havale ediyorum.
Gene galatasaray gene umut bulut gene penaltı maçı. Trabzon maçında attı kendini yerine utanmadan bir de sevindi falan bu maç böyle. Küme düşmemek için rezillikler. Evet.
Volkan Pala girmiyor, Donk giriyor.Hay allahım ya, neyse bunlar en kötü günlerimiz olsun.

Seneye Elmander v2 'lerle,Melo v2 'lerle işi götürürüz.
hakem 3 - 3 başakşehir.
akıllara inönü de ki escude burak pozisyonunu getirdi bu penaltı.
Ayip lan.. allahtan sampiyonluk yarisinda falan degiliz.
Su penaltı isguzarlik, basaksehirin hakki yendi net
Epureanu ve Uğur' un umut' U ittirmesiyle Galatasaray' ın kazandığı haklı penaltıyı Selçuk' un gole çevirdiği maç. Kapak kelimesi akıllara geldi, bazıları için, bir an.
3-3 olan maç.
Yerinde ve doğru bir penalti ile 3-3 olan maç.
Gs taraftarı 1 2 olunca stadi terk etmeye kalktı , 2 2 olunca geri döndüler.. 2 3 olunca stadi yine terk ediyorlar .. ben hayatında bu kadar iyi gün taraftarı görmedim iyi mi .. geçen sene şampiyonuz demeye utanmadilar mi acaba .. nacizane artık hiç bir gs liyi umursamamak lazım bundan sonra .. böyle rakip istemiyoruz ..
Galatasaray penaltı kazandı.
Boyle penalti mi olur amk hakemi. Siktir git!
lan bu gs yönetiminin aldığı bir topçu da tutsun be dediğimiz maçtır. bu martin linnes bek filan değil amk...
Başakşehir'in 3 attığı maç.
2-2 olmuştur maalesef.
2-2 olan maçtır.