bugün

sergen yalçın'ın beşiktaş ile son maçı olacaktır yerine şenol güneş gelir.
Ts 0-6 alır maçı.
bu 8taş'ın trabzonspor'u yenebileceğini hayal edenlere aciyorem.

Daha neler !.

Umarım kazanan fırtına olur.
erkan özdamar denen genç bir hakemin atandığı maçtır. sezonun en kritik maçlarından birisine tecrübesi olmayan böyle bir hakemin atanması beşiktaş'a yarar. seyirci baskısından korkup saçma sapan kararlar vereceği ortada.
maçın favorisi hamsi spor olmasına rağmen 6s maçında ki gibi istatistikleri deviren bir kartal izleyeceğiz gibi hissediyorum. beşiktaş 3-2 kazanır ama çok gollü maç olmazsa 2-1 beşiktaş alacaktır.
Yenmesi halinde Trabzonspor'un puan tablosunda ikinci ile olan puan farkını bi hayli açacağı maç. Bundan mütevellit bu maçta Trabzonspor'u doğrayacaklarını düşünüyorum. Aksi takdirde şampiyonluk yolunda çok büyük adım olur ki futbol baronları bunu istemez en azından şimdilik
sis nedeniyle iptal olacak olan maçtır. şimdilik durum öyle gözüküyormuş.
~~iptal olmayan maçtır, en azından şimdilik. Hava muhalefeti nedeni ile iptaller maç saatinde hakem tarafından alınan kararlardır. Takımların stada ulaşmasına engel olacak bir afet söz konusu değilse ki öyle bir durum yok, takımlar sahaya çıkar ve maç saatinde hakem gerekli kararı verir.
Tesenin doğranacağı maç. Ytd.
Gooooool.

Abdüş attı.

1-0.
beşiktaşın bastırıp atamadığı trabzonun ise fırsatı iyi kullandığı ilk yarı oldu.
hakem biraz bjkyi ayaküstü öpüyor gibi geldi bana. bjk o pozsiyonda vursa gol olacaktı belki adam yerde yatıyor diye oyunu durdurdu hakem. ts kollanmaya devam ediyor.
not: fb
Goooooll.

Cornelyus attti.

Bu maç karadeniz firtinasiyla bitti.

Ahahah.

Kartal Cik cik cik.
hakem varda iptal edecek.

edit: etmedi. berabere bitseydi iyiydi.
görsel
trabzonspor bu hafta ağzına sıçtı!
Ahahah helal olsun lan şu hamsi kafalılara. Tinercilerin eline verdiler.
Şöyle iğrenç bir takıma ve böyle iğrenç hakem heyetine yenilmektense keşke Lizbon’dan 7-8 tane yeseydi Beşiktaş. En azından futbol bu hakeden kazandı dersin. Ama bu futbol filan değil. Karşındaki takım kahpeliğe gelmiş kafada futbol filan oynamak yok. Son dakikada tüy diktiler. Çok net bir penaltı yapılıyor, o top dönüyor gol oluyor. Var’a gidiyor, sanki çok net çok temiz bir müdahaleymiş gibi hakem denen şebeği var heyeti monitöre bile çağırmıyor oldu bittiye getirip üç puanı Trabzon’a hediye ediyorlar
trabzon kesin şampiyon bu sene.
Ama iyi koyduk.
Öncelikle hakemi tebrik ederim, sayesinde düzgün maç izledik, yerlerde yuvarlanmadı kimse. ikinci olarak Trabzonu tebrik ederim zor bir deplasmandan galibiyetle çıktılar. Beşiktaşta güzel oynadı. Tüm takimlarımızda olan korkak forvet ve inisiyatif alamama olayını yine gördük, şut çekilecek yerde pas arıyor herkes. Sonuç olarak, güzel maç oldu, bize bunlarla gelin.
görsel
görsel
Lig ve Avrupa bitti . welinton,nskala ,montero,necip,atiba,Salih, Oğuzhan,Kenan gönderilmeli.
bugün fenerin cüneyt çakır kozuyla 1 puanı zor kurtardığı maçta çalınan penaltıları görünce şu maçta verilmeyen penaltılar can sıkıyor.

https://twitter.com/Mesut...tatus/1457331480712077321 şu mesela. bunu nasıl vermezsiniz ya!