bugün

(#18101228) hala kutlanıyor olması utanç vericidir fenerbahçe adına.
en büyük başarısı galatasaray'ı yenmek olan eziklerin unutamadığı maç. o sezon yerlerde sürünen fenerbahçe'yi hatırlamaz bu iyi gün fenerbahçe taraftarı. lan yendiğin halde o sezon bir sikim alamamışsın. biz 2005'te 5 attık elinizden kupayı aldık yine de yıllarca tantanasını yapmadık. hakikaten vizyonsuz bir camia bu fenerbahçe.
herkesin yerini öğrendiği maç.
fethiyespor - fenerbahçe maçının etkilerini geçiremeyecek maçtır, boşuna uğraşmayın.
ahahahahahahaha
melislerin ne zaman götleri dara düşse uğradığı başlık..

hahahahaasiiktir..
Fethiyeye elenen fenerliler kendini avuttuklari yer ne koydu fethiye.
(bkz: ileriye ket vurma)
fethiye bozgunu sonrası fenerbahçe taraftarlarinin videosunu izleyip maglubiyeti unutmak için fellik fellik videosunu arattığı maç.
fenerli eziklerin tek ağrı kesicisi fakat tarihi geçti be kardeşim. her yenilgiden sonra ağlama duvarı misali bu başlıkta toplanırlar.
fenerlilerin can simidi...

madem konuyu açtınız, o zaman ben de galatasaraylı olarak şöyle diyim: (bkz: ama bizim uefa kupamız var)
0 sayısının gizemini çözdüğümüz maçtır. Yuvarlak = top = galatasaray.
hakeme baktım verdi golü, altı oldu altı...
kendisine büyük diyen bir camianın 100 küsür senelik mazisinde övünebileceği tek başarısı.

acıklı ama lan.

durmak yok tatmin olmaya devam. *
Her fenerbahçe malubiyetinde hortlayan başlık.
Bu kadar ezik olmayın rica ediyorum.
Fenerbahçe'nin son yarım saati 10 kişi oynadığı efsane maçtır. daha atardık da vakit yetmedi cümlesi halen hafızalarda.
galatasaray mağlubiyetlerinden sonra kuyruk acisini dindirmek icin kullanilan gecmis bir mac.
efsane maçtır.

başlığı hortlatanın fenerbahçeli olmadığını bir öğrenin gs'li kekolar.
yedik a.q. takım çok kötüydü yedik. futbol bu, olur bunlar. son golü şaşı atmayaydı iyiydi. hahahaha. öyle beyler.

tanım: lig maçı.
Bazen sadece gülersin.

http://m.uludagsozluk.com.../#PhotoSwipe1397844057119
birden 2 sene önce sahalarında kupa kalkan takımı anımsattı. ışıklar da kapalıydı bak sen şunlara. ben de bunu hatırlatayım dedim.
efsane maçtır. fenerbahçe resmen geseyi gol manyağı yapmıştır.
özetini bile izlenmesi inanılmaz mutluluk veren maç. ne koyduk be.
Unutulmaz efsane maçtır. Ortegaaaaaaaaaa.
dk. 9 tuncay
dk. 38 ortega
dk. 68 serhat
dk. 75 serhat
dk. 78 ceyhun
dk. 86 ümit

gibi gol sıralamasının oluştuğu maçtır.

6 tane atılır mı be oha fenerbahçe.
bazı taş arabalarının avuntusu olmuş maçtır.

bizim UEFA kupamız var olum.*
ayrıca totonuza koyim.
''Taraftar 5 istedi biz 6 attık, 10 istediler vakit yetmedi.''

- Serhat Akın.