bugün

doğru söylüyorsa minimum %25i boktan oluşuyordur. kaçınız.
dubleks evde oturuyordur ve tuvalet yukarıdadır. üşenmiştir belki, komşuya gitmiştir düz ayak.
(bkz: boklu tulum)
bt enemayı %100 hakeden kızdır. yapınca hızla uzaklaşmak en makbüldür.
içinde fırtınalar kopan kızdır.
bir kase yoğurda doluca bir tatlı kaşığı keten tohumunu koyup yemek ardından bir iki bardak su içmek şifa olacaktır.
bağırsak düğümlenmesi olan kız olabilir. Acilen bir hastaneye götürülüp gerekli tedavinin yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde çok büyük problemlerin çıkacağı aşikardır.
acemi birliğinin altıncı gününde olan kızdır, yapılan aşı ya da yediği yemeklere katılan şap dokunmuş da olabilir.
bir ya da iki önceki gün ölmüş olması gereken kızdır.
ikinci gün zeytinyağı içseydi bunlar başına gelmezdi.
activia ile tanışmamış kızdır.
"Yedim de sıçamadım bu kilolar ondan. " demeye getiriyordur.
hapşırması bile faciaya yol açabilecek kızdır..
iğrençtir.

Kabız eşek ne gıvraniyisin bişi mi istiyisin ? *
bu kız işi düşen kızdır bağırsak yollarını açtırmak için sizden yardım istiyordur (zenciyseniz tabi).

"bekle çişim geldi" diyen kız sizinle her şeyini paylaşır asıl samimi olan o dur.
fitilden haberi olmayan kızdır.

6. günden sonra fitil kullanırsa tuvaleti tıkaması içten bile değildir. gök gürlemesi de cabasıdır.
Tuvalete çıktığında yakınında bulunulmaması gereken kişidir.
kayısı yesin, kızıdır.
ister istemez anal yapacak olan kızdır. hatta anal yapsa daha az canı yanar. o 6 günlük bok fena siker çünkü.
kabız olmuştur.
Çıktığında orada olmayın.
karnıma bastırma sevişirken dikkatli ol diyen kızdır.
çok ciddi bir sağlık problemi ile karşı karşıya olan kızdır. acil olarak sıvı gıdalar almalı mümkünse hiç ekmek yememektir.
lagman yapması gereken kızdır.
Her an her saniye yanınızda sıçma tehlikesi bulunur.