bugün

Türkiye'de asla gerçekleşmeyecek durumdur.
Bizimkiler iktidar ne sunarlarsa referanduma Evet diyeceği için sorgulanması gereken iktidar değil halktır.
14 yil olmus hala bizim iktidar neden su olgunlukta degil diyor.
14 yil.

hala iktidardan olgunluk bekliyor herifler.
daha cok beklersiniz.
Bizde referandumdan olumsuz bir sonuç çıksa hayır diyenleri tek tek tespit edip cb na hakaretten içeri atarlar malum sistem böyle yürüyor bizde.
Ülkemizde istifa istemek vatan hainliği sayıliyor.
Bizimkilerin çok gururlu, çok çalışkan, çok dürüst olmasından dolayı. Olay şöyle, bizimkiler o kadar gururlu ki, ulan biz bu işi beceremedik ama böyle gidersek rezil oluruz, ölene kadar teslim olmak yok diyor. Ayrıca çok dürüstler. Ya diyorlar, biz şimdi bırakıp gitsek halkın tüm varlığını talan eder arkamızdan gelenler diyorlar. E hal böyle olunca ne kadar çalışkan olduklarını söylemeye bile gerek yok. Günahlarını alıyoruz yani.
5 liralık italyan adam diye okudum.
seçimi kaybedersem istifa edeceğim deyip istifa etmiş.

aklıma direk kılıçdaroğlu geldi. her seçimi kaybedip istifa etmeyen, bazı seçimlerden önce de kaybedersem istifa edeceğim diye söz verip hala partisinin başında olan CHP lideri.
Siyasi olgunlugun ve demokrasinin olmadığı ulkelrde asla olmayacak olandir.
Bizim gibi ulkelerdr koltuk sevdalisi insanlar var oldukça imkansızdır!
Keşke bizim ülkede de böyle şeyler olabilse.
Tayyipe aklı sıra ayar vermeye çalışan başbakan değilmiydi bu * siyasi hayatı çok uzun sürmedi desene.
Ya olum yurtdisindan ornek vererek iktidari elestir tamam da, buradan nasıl elestiriyorsun onu anlamadim. 14 yilda hiç seçim kaybetmediler. Sıfır!
italyanları ilgilendiren durumdur.

açıkçası umurumda değil.
14 yılda 1 kez seçim kaybettiler, onda da alavere dalavere seçim tekrarı yaptılar.

Adamlar bırak gitmeyi 2023 e gözünü dikmiş, hala neden bu olgunlukta değil.
Başımızdaki hükümet kaç yıldır var saymadım bu gereksiz hükümet bile hala istifa etmedi Üzüldüm o italya başkanı adına.