bugün

esra erol'da programında işlenen bugünkü anadolu irfanı örneği.
görsel

4 çocuğunu ve kocasını bırakan sibel hanım komşusu zehranın sevgilisi ümit ile kaçmış.

sibelin kocası ve komşu zehra stüdyoda. bakalım ne olacak.
Ne hikmetse günümüzde gönlü kayan kayana.
4 çocuğunu da yanına alıp kaçaydı gönlü kaymış diyebilirdik. Lakin evlatlarımız hırsız da olsa katil de olsa sevdiğimiz asla vazgeçemediğimiz kişilerdir. Çocuğunu sevmeyi bilmeyen, bir başkasını sevmeyi ne bilirmiş. Allah akıl fikir versin diyorum ama hiç sanmam.
Adama yıkım olmuştur.sevgin bittiyse aç davayı boşan sonra ne yapıyorsan yap .
seks artık hayatın her alanına yön veren çok daha büyük bir güç haline geldi.
Karısı kaçan abiyle Zehra da birlikte bir yuva kurşun, dört çocuğu da yanlarına alsın da kendisine kapak olsun dedirten kadındır.
gören ineğin sütten kesileceği sibeldir. hikayeyi dinleyip hayalimde karakter kurgulasam bunu yapabilen * kadını otomatikman alımlı, güzel ve çekici bir kadın olarak canlandırırdım. ben gerçekten anlamıyorum, memlekette tipi kayık ne kadar insan varsa hovardalıkta sınır tanımıyor. ben hiç gerçekten güzel olan bir yollu tanımadım mesela. ilginç.

olayı değerlendirmek bile istemiyorum zaten. bir insanı aldatmaktaki mantıksızlığı aşamayan bir insan olarak bu hikaye bana fazla. benzerlerini duydum mu duydum ancak bu tür hikayeleri her duyuşumda ilk defa duymuşum gibi şaşırıyorum. alışamıyorum özetle.
Vicdanını g***** sokmuş anne bile diyemeyeceğimiz kendi kendine var olmuş yaratığın adıdır Sibel.
brad pitt gelse insan çocuklarını bırakamaz ya. Hele yaşları ufaksa hiç kıyamaz. Bu herifler çok mu bunaltıyor nedir karılarını. Neyse yine büyük konuşmayayım.
Köpekler de anne bu da işte.
twitter'da kadın terörü diye hashtag'i açılmayacak olan olaydır. Ancak bunu yapan kişi erkek olsaydı sosyal linç yiyecekti.
Cinsel ihtiyacın giderilmesi mevzusundan öte, evlilikten bıkkınlık vardır.

Sen eşek gibi çalış, ev iş arasında bir hayatın olmasın, evdeyken de karının tepesinden inme, kadın evde 4 çocukla uğraşsın Dursun, o arada senin işin zaten bitmiş, ümit de siki tarafından yönetilen genç delikanlı.

4 çocuk dışında Her karakter ayrı bir mevzu.
allahım sana sığınırım bizi böyle imtihan etme yarabbim.

bu başlıktan alacağınız şey şu olmalı; büyük lokma ye büyük söz söyleme.
Aşçı uşak problemine dönmüş mevzu.