bugün

görsel
bir kadına bakıldığında tiksinti uyandıran nadir parametrelerden biridir. 40 numara ayak mı olur lan? palettir o.
son yıllarda sayısı hayli artmış kızlardır.e boylar uzuyor. hormonlu mudur nedir bunlar bilemiyorum ama artık 41 numara bayan ayakkabısı üretildiği düşünülecek olursa normal kızlardır.
(bkz: biraz daha geç doğsaymış denizde yürüyecekmiş)
ayaklarını yüzgeç gibi kullanan kızdır.

michael phelpes in kız versiyonudur bi nevi.
boyu uzun olan kızdır.
sporcu olma ihtimalide yüksektir.
muhtemelen uzun boylu kızdır.
ayakları çirkin ve taraklı olmak zorunda değildir. ince ve uzun da olabilir, tıpkı vücudu gibi.
ayakkabı outletcilerinden rahatlıkla ayakkabı bulabilen kızdır. hoş o ayakkabı modelleri, 37 numara ayakta daha harika durmaz mı? tabii ki durur. bunu gören milyonlarca 37 numara ayakkabı giyen alışveriş tutkunu durur mu? tabii ki durmaz.
sorunsuz kızlardır. boyu 1.70in üzerinde kızlardır. o boya 35 numara ayak daha mı iyi olacak sanki. en iyisidir.boyu uzun kız her zaman daha iyidir. ayağım çok büyük diye üzülmeyin. takılacağınız hemcinsimin ayağı en az 42 olacaktır. bak, onun ayağı daha büyük.
ayak fetişi olan erkeklerin tercihi değildir. 40 numara kız ayağı olur mu lan? kız ayağı dediğin küçük olmalı.
bu gözler 41 numara giyenini görmüştür.
benden 5 numara büyük giyen kızdır.
boyum da kısa değil ama 35 giyiyorum.
dalga geçmeyin ayakkabı alacağım zaman mağazadakiler yeterince dalga geçiyorlar.
(bkz: çocuk reyonu)
pala bıyıklıdır.
ne yapayım 39 u yoktu der genelde. uzun boyun getirisi olduğu için pekte sorun yaşatmaz boy 170 se ne yapsın kızcağız 35 mi giysin yazık ama yazık .
ayaklarda çirkindir tabi genelde çorapla dolaşır yaz günü .
eğer parmak uzunlukları orantılı artıyorsa, tırnakları düzgün ve temizse sorun olmayan kızdır.
muhtemelen uzun bir kızdır. sporcu olabilir örneğin yüzücü ama ayakları taraksız bazı erkeklerde de 40 giyen vardır.

(bkz: ben de 40 giyiyorum)
uzun boylu olması muhtemeldir,ayrıca o ayılıp bayıldığınız vs mankenlerinin hiçbiri 40 numaradan aşağı giymiyor..
artık yeni nesil gençleri böyledir efendim. benden 5 yaş küçük kuzenleri, benim 2 katım. seviniyorum. artık minyon tipliyim *
boyu 1.75 ve üstü olduğu ve ayakları 40 numara olduğu için iğrenç olmayacak kızdır.
Ayaklarımız 36 numara olsaydı da denge sorunumuz olacağı için iğrençtir be diyeceğiniz için sorun yoktur, ikisi de farketmezdir.
Genellikle normal olarak görülür 44 numara tanıyorum.
beni ayak fetişliğinden soğutan kızdır diyebilirim o ne lan yok (bkz: deve pabucu)
topuklu giyme gibi derdi olmadan zevk için topuklu ayakkabı giyendir.
Cüssesine göre 40 numaraysa ayakları; su altında, karda, çölde palet işlevini görür. Ayrıca ayak içiyle topa güzel falso aldırabilir.
boyları 1,73 ve yukarsında olan ülkemizde nadir bulunan kız türüdür, önceden ayakkabı problemi yaşasalar da * şimdi bayan standartlarının 36- 40 arasında olmasıyla rahat nefes alan topluluktur.