bugün

Dar pantalon giyenlerden daha rahattır.
göt, göbek, meme dekoltesiyle sokaklarda gezen kaşarlardan kat kat ahlaklı türbanlıdır.
+hiç sıcak gelmiyor mu sana bu türbanla?
-cehennem ateşi daha sıcak
Zjdjjdkdkdkdkd amk ya.
Neyi yargılıyorsun oturduğun yerden?
Bir de milleti giydiği inceliğe kalınlığa göre yargılamıyor musunuz, ne diyeyim.
Kenef gibi kokmamak için orasını, burasını açarak havalandıran gusülsüzlerin iftira attığıdır.
ona birşey olmuyorda başkalarına ne giriyor merak ettim.
-15'te mini giyen de +40'ta ferace giyen de özgürdür. bunu alay malzemesi eden yavşağın tekidir. başörtülünün yazın giydiğini pardesü zanneden ise hem yavşak hem de ağır cahildir.
Her yil bu donemlerde patlatilan baslik. Ogrenemediler gitti.
38 derece sıcakta pardesü giyiyorsa eğer, aklından şüphe edilen kadındır evet.
Akıllarınca bir türbanlıyı eleştirecekler.
Canımkolar o dediğiniz pardesü değil, en fazla feracedir. Kumaşı serindir, inceciktir.
Oldu olacak kaban giyen türbanlı deseydiniz. Bu başlığa destek veren zekanız ele alındığında, pek de tezat durmayacaktır.
bugün yine pardesü giymiştir. 5 ay sonra yine görürüz.
bütün zorluğuna rağmem inancının gereğini yapan türbanlı hanımefendidir.

bir de cahiliye devrindeki gibi kendini teşhir edenler var, bunlar için derecenin hiç önemi yoktur. ilk firsatta götünü başını açıp modernlik mazetiyle, kendilerini teşhir ederler.
kışın mini etek giyen kızlarla kapışır.
sıcaklıklar düşünce inine çekilmiştir. artık daha az kokuyorlar.
insan sevdiği için yaptığı şeylerden rahatsız olmaz. haz duyar.
ne mutlu onlara ki allah rızası için cefa çekiyorsa mükafatı cennettir.
Zamanı gelince 1138 derece sıcaktanda giydiği pardesünün koruyacağı kadın.
boşu boşuna kendine eziyet eden türbanlıdır. allahın olduğunu varsayalım. ulan bi tanrı neden saçları gözüktüğü için yarattığı canlıyı yaksın? ulan ne salak adamlarsınız ya.
yanık külotlu çorap kokusu.
cehennem' de yanmak yerine dünyada yanmayı tercih eden zeki hatunlardır.
pişik olsun.
yanıyorum yanıyorum ahh yanıyorum yanıyorum şarkısını içten içe söyleyen türbanlıdır. bu havada ne türbanı allasen açılın azıcık.
Yaşlandığında kemikleri D vitamini ektsikliğinden çatur çutur kırılacak türbanlıdır. Bari balkonunda falan güneşlen.
(bkz: gülü seven dikenine katlanır)
-15 derecede mini etek giyen kızlarımızin dert olmamasi da fazla ironik.
Pardon sizin dünyada olmanız kadar değildi.
dinsizlerle güya dinlilerin hedefindeki kadındır.
dinsizler umrumda değil de kendisini müslüman zannedip; "saygı duymam, islâm akıl dinidir" diyen münafıklar ağızlarından çıkanı işitsin. allah'ın emrini üç parça bilginiz, kıt aklınızla yorumlayıp reddetmekle ve inkârcı bir zihniyetin ağzıyla konuşmakla islâm dairesi içinde yer almıyorsunuz. şu ettiğiniz lâfları hz. ali'nin hz. ömer'in yanında etseydiniz diliniz koparırlardı. yaşadığınız gibi inanmak istiyorsanız islâm'dan başka inançlar ve inançsızlıklar da var. gerizekalılara bak. harb zamanı dahi namazın nasıl kılınacağını, daha doğrusu namaz kılınacağını söyleyen bir dînin -güya- mensubu olarak "islâm akıl dinidir, bu kadınlara saygı duymam" diyor. sen duyma zaten. gâvurun kuyruğunda gezen adama biz de saygı duymuyoruz. müslüman da görmüyoruz zaten.
Annemdir, kardeşimdir, esimdir. Dini inancının gereğini yaşamak istediği için cahiliye devrinden kalma zihniyetler tarafından tenkit edilir. Bu zihniyet sozumona demokrasiyi filan da savunur.