bugün

Yolun yarısına bir sene kala demektir. ilk beyazların, ilk kırışıklıkların belirmesi demektir. Çocukken çoook uzaktaymış sanılan yılların göz açıp kapayıncaya kadar geçmesi demektir. heyecanın, Şevkin, umudun artık eskisi kadar parlamaması demektir. Hadi bakalım hayırlı olsun.
yolun yarısına 1 kala...
Bok gibi, sakın gelmeyin.
benden 10 sene önce doğmuş olmaktır.

abilerim, ablalarımdır.

bayramda ellerinizden öpmek isterim.
kimin ne zaman öleceği belli olmaz gencolar.
Tanım: herkesin bir sefer yaşayacağı yaşlardan biridir.

Çok güzel bir söz okumuştum. O mantıkla yaşıyorum. "Bir kadının en güzel yaşı 30 ile 35 arasındaki 15 senedir"
Mezar kazma zamanı... 30'u geçenler kazmaya başlasın.

Ben henüz 17'yim. 13 sene sonra gorüşürüz.
Ve hala sözlükte takılmak. Yıkıklık göstergesi. Evet.
Bence hala gençler.
yolun yarısından önceki son dönemeçtir. çok çabuk geçti yıllar be.
2 sene önce geçtiğim yaş, pek güzeldi ama kısa sürdü.
ooo daha 20 senem var *
gün itibariyle olduğumdur. 33 ten pek bi farkı yok. 3-5 ay sonra daha bi belli olur bakalım göreceğiz.
çoğu sözlük yazarının görüldüğü üzere anca matematik hesabıyla yorum yapabildiği durumdur. "on sono sonro olocoğom yoştor" gibi. özündeyse kişiliğinizin tamamen oturduğu ve 18-28 yaş aralığındaki insanlara "şimdiki gençler de pek sığ" deme hakkınızın doğduğu yaşlardandır. güle güle kullanın.
2 sene sonra içerisinde olacağım yaştır .
10 sene sonra olacağım yaş.
20 yıl daha yaşadıktan sonra delikanlılık çağı olarak düşüneceğin bir yaşta olmaktır.
çocukken amca, teyze dediğimiz bu yaşın sahibi insanların yerine geçtiğimiz andır.
yukarılarda yazdığı gibi "keşke"lerin gitgide arttığı yıllar. ne kadar keşke desek de yaşanılanlar bize aittir.
34 üne daha zamanı olanlar bilsinler ki hayat hızla akıp gidiyor, ne kadar dolu yaşarsan, dönüp baktığında o kadar mutlu olursun.
allah herkese hayırlı ömürler versin efenim.
Daha değil 7 ay var.

Iyice kemikleşmiş karakterinizle yol almaya devam etmektir....
12 yıl sonra ölmezsek göreceğimiz yaş.
yolun yarısına sadece bir adım kalması.demektir, kalan yarısı içinse yaşama garantisi yok; özellikle de türkiye'de yaşıyorsanız.
10 yıl yaşanacak durumdur ölmezsek.

Belki de ölür yakışıklı bir ceset gömdürürüz.
Yaş 35 yolun yarısı eder diyip 50 yaşına yetişmeden ölen saririmizin çaresizliğinin yaşları.
güzel güzel bi ayağımız girdi çukura .
10 senem var doğduğum yıldan daha yakın ne kadar moral bozucu birşey.